07.02.20 Technická analýza: [TRX +76%] Tron 2 dny ve slušné pumpě – může za to Warren Buffett!

0
(0)
Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Dnes se podíváme na Tron, který z top 20 coinů na sebe poutá především denním růstem. V případě Tronu to je podmíněno velkým setkáním s investiční legendou “věštcem z Omahy”.

Vítejte tradeři a traderky u naší další aktualizace analýzy na TRX/USD. Včera jsme psali o ETH a BCH. Určitě se nezapomeňte podívat, jak to vypadá na grafech po včerejší pumpě o 520 USD.

Nepromeškejte ani náš pravidelný přehled trhu: [Přehled trhu] 07.02 [BTC] +1,06% Bitcoin téměř na 10 000 USD [RLC] +10,3%[TRX] +14% Justin Sun dnes na obede z Warren Buffett

[TRX/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: +76,21 %

Justin Sun se sešel s Warrenem Buffettem!

Dlouho očekávaná schůzka legendy mezi investory a podnikatelem stojícím za kryptoměnou Tron proběhla dle včerejšího oznámení 23. ledna 2020. Justin Sun se tak konečně sešel s W. Buffettem! Celý článek najdete zde.

Mezi hosty dále patřili:

  • zakladatel nadace Litecoin Charlie Lee,
  • finanční ředitel Huobi Chris Lee,
  • vedoucí Nadace Binance Charity Foundation Helen Haiová a
  • zakladatel a generální ředitel eToro Yoni Assia.

Růst na TRX na sebe nenechal dlouho čekat, když hned po včerejším oznámení jsme viděli svíčku o velikosti 13,27 %. Následně přišel pro TRX menší útlum a konsolidace do strany, která trvala až do dnešního dne, kdy vidíme další větší svíčku o velikosti 4,55 %. Celkově jsme tak za 2 dny mohli  vidět na burze Binance až 15,22% nárůst k topu na hodnotu 0,0238 USD. V současnosti tento růst představuje k momentální hodnotě 12,12% růst. TRX se sice podařilo zviditelnit, ale je 15% růst tak veliký, aby budil tak velký rozruch?

V rámci roku 2020 se podařilo TRX zvýšit svou hodnotu mince o 76,21 %. Na svůj top v roce 2019 by musel ještě vzrůst o 97 % – pokud počítáme i knot na denní svíčce. Pravdou je ale fakt, že rok 2019 začínal na 0,0179 USD, rok 2020 na 0,0129 USD a momentálne se pohybujeme na 0,0229 USD. Dnes jsme se dostali na nové top hodnoty pro rok 2020. V rámci podpory máme nejbližší support na 0,0176 USD a nejbližší hladinu resitence vidíme v momentálním pásmu, kde se TRX právě nachází.

Děkujeme, že jste si i dnes našli čas na analýzu. Těšíme se na Vaši přízeň během celého roku.

Foto: Zdroj

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Vaclav

Analyza? Neni to spise souhrn?

Ferrero Rocher

Ano a nejake detaily o cem si na te schuzce povidali ? To by me opravdu zajimalo,W.Buffet se nekolikrat vyjadril tak,ze kryptomeny jsou “jed na krysy” tak to by me zajimalo jestli mu ty kluci tlacili do hlavy jak ty jejich shitcoiny zachrani svet anebo se spis bavili o pocasi ? A tenhleten sulinek Justin Sun vyplazl 4 mega USD za obed s Buffetem haha,za prachy “investoru” a komunita tomu jeste tleska,tak ale snad aspon ted ty penize prejdou do kompetentnejsich rukou 🙂

Petr

Ne každej je sobeckej chamtivec jako ty.

spot_img