05.10.19 Technická analýza ADA/USD Další masivní pohyby Cardana – co se chystá?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Švýcarská vláda zamítla žádost Crypto Valley o 100 milionů franků • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Basák Coldplay investoval do aplikace na obchodování BTC • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého víkendu v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin začal...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Hoskinson, Shelley, Ouroboros-Hydra, Proof-of-stake, co je na ADA nového?

Technická analýza: ADA/USD

Během léta se ADA propadla až na dnešní hodnotu 0,0399 USD z topu na 0,115 USD. Přešla do weekly supportu, který má však velmi silnou základnu na 0,048 – 0,035 USD. Při pohledu na ADA nevidíme žádný náznak podpory býků, a tudíž ani žádnou konsolidaci, která by Cardano podpořila v růstu a zastavila jeho propad.

Sledujte aktuální kurzy kryptoměn: 

ADAUSD_04

Momentálně má ADA prostor v propadu až ke spodní straně supportu na 0,035 USD. Pokud by se tyto hodnoty na weekly supportu neudržely, uvidíme možné nové LOW od bull marketu v 2017. Těžko momentálně odhadovat, kde se Cardano odrazí, hlavním kandidátem je ale tento weekly support, kde jsem naznačil odraz. Zejména hodnota 0,035 USD je podle mého klíčová, avšak pokud neuvidíme známku podpory býků nebo konsolidaci, nezbývá než počkat, kam až cena sestoupá.

Podobně to však vidím i u 95 % altcoinů, jelikož tyto propady vidíme napříč celým kryptoměnovým trhem. TA na total altcoin market zde:

02.10.19 Technická analýza Total altcoin market vs. BTC dominance kam teď?

Poslední fundamenty jsou ale pro Cardano pozitivní. Blockchain Cardana bude nově využíván k potvrzování pravosti vyrobených produktů. Jak uvedl generální ředitel společnosti IOHK Charles Hoskinson, k autentizaci svých produktů začne Cardano využívat výrobce obuvi New Balance. Opravují se i chyby a připravuje se spuštění první fáze testnetu Shelley.

V živé relaci AMA (Ask me anything) na YouTube Hoskinson uvedl, že první fáze testnetu Shelley byla úspěšně dokončena. Během ní byly identifikovány a opraveny stovky chyb a problémů, čímž se stal testnet stabilním. To bylo dokončeno v minulém týdnu. Dle Hoskinsona bude v listopadu na testnetu spuštěno stakování mincí ADA v peněženkách Daedalus a Yoroi s tím, že odměny za stakování budou ve výši 3 % – 12 %. Podle jakého klíče bude stanovena tato odměna se zatím neví, jisté však je, že tento úrok bude poté připsán k vašim ADA mincím do mainnetu. Máte tedy možnost si přijít na nějaké ADA navíc, což určitě není špatné.

Další novinkou je to, že výrazného pokroku bylo dosaženo i v protokolu Ouroboros-Hydra. Tento aktualizovaný protokol umožňuje jak sharding, tak i globální škálování, což připraví cestu k vyřešení problému s Proof-of-stake. Sharding je jedním z konceptu možných řešení škálovatelnosti. Jde o horizontální dělení databáze na jednotlivé podskupiny, které se označují jako Shardy (česky střepy).

Co číst dále?

Blíží se „kříž smrti“ na grafu BTC – je důvod se bát?

Hodně štěstí při tradingu a obchodování přeje Ján Kopil

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na