05.04.20 Technická analýza BNB/USD Binance Coin mimo „tabulky“ na Bitcoin kašle dokdy ?!

0
binance
zdroj: pixabay.com

Dnes se podíváme na Binance Coin, který se výrazně pohnul nahoru. Do kdy vydrží růst? Stáhne ho dolů Bitcoin? Rostoucí kanál na Binance coinu nemusí nutně skončit, ale má to háček.

Vítejte tradeři a traderky u naší další aktualizace analýzy na BNB/USD.

Nepromeškejte ani náš pravidelný přehled trhu: 04.04.20 [Přehled trhu] Bitcoin a Ethereum – Přehled toho nejpodstatnějšího – Přijde o víkendu větší propad?

[BNB/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: 0 %

Přesně jak vidíte výše, Binance Coin je již na hodnotách, na kterých jsme otevírali rok, vytáhl se ze ztrát a současně tvoří rostoucí kanál. Momentálně jsme na 13,7 USD. High v roce 2020 jsme viděli na hodnotách 27,30. Low za rok 2020 jsme viděli na hodnotách 6,4 USD. Těžko říct, jak to bude s BNB do budoucna, momentálně rosteme a tento růst nekopíruje Bitcoin. Resp. kopíroval ze začátku, ale momentální růst je mimo Bitcoin, který jde aktuálně do strany s tím, že nedokáže prolomit odpor na 7 000 USD.
BNB si jde své tempo a každým dnem je výše a výše, ale problémem je možný velký pohyb Bitcoinu. Co si budeme namlouvat, pokud se Bitcoin pohne výrazně dolů, stáhne s sebou i altcoiny a nevyhne se tomu ani BNB. Na grafu vidíme vzestupný kanál BNB, trejdeři musí držet suport line a pokud tato linie zůstane neporušená, BNB bude stále bullish. Nejbližší odpor je na 16,3 USD, pokud nebude prolomena support line rostoucího kanálu, budeme bullish. Při pohledu na graf vidíme momentální podporu na 12,83 USD, pokud bychom prolomili support line, toto bude první úroveň podpory pro bulls s možným odrazem nahoru.

 

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře