05.03.23 Video analýza: Bitcoin + makro grafy – Druhý neúspěšný týden – Komodity na prahu býčího trendu?

3.7
(3)
Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Šéfredaktor, vystudovaný ekonom, který našel zálibu v teoretické a investiční ekonomii. Zabývám se i technickou a fundamentální analýzou. Na webu mám na starost hlavně tvorbu analýz, vzdělávacího obsahu, zadávání úkolů a novinek. Téměř vše, co na Kryptomagazinu vyjde, mi projde pod rukama. Především se snažím, abychom čtenáře v klíčových investičních okruzích vzdělávali.

Bitcoin (BTC) zřejmě ukončí další týden v neúspěšné podobě. Bitcoin pokračoval druhý týden v řadě v dalších kurzových poklesech. A nyní akorát konsoliduje v blízkosti supportu. Jaké jsou vyhlídky? Také se podíváme na cenové grafy komodit. Komodity začínají zase vypadat dobře Hlavně ty, které spadají do energií. Možná se nám v grafech rýsuje začátek nového býčího trendu. I v dnešní video analýze si ukážeme několik makro grafů a zajímavostí – výnosy z dividend vs. výnosy z dluhopisů, inflační očekávání, earnings yield vs. T-Bill yield, inflační očekávání a centrální banky pořád ve velkém nakupují zlato.

Jsem nově i na Linkedinu, kde sdílím některé své postřehy a nejlepší články. Směle mě tam můžete sledovat.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ. Máme taky Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.7 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img