05.02.23 Video analýza: Bitcoin + makro grafy – Čeká trhy korekce? – Potenciální risk off?

3.7
(6)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Šéfredaktor, vystudovaný ekonom, který našel zálibu ve slavných dílech autorů jako jsou Adam Smith, David Ricardo a John Keynes. Více jak čtyři roky se věnuji technické analýze kapitálových trhů, k čemuž jsem později začal komplementárně využívat fundamentální analýzu. Zaobírám se makroekonomii, a především měnovou politikou. Jedná se totiž o zásadní disciplíny, které jsou třeba pro pochopení celého kontextu finančního trhu. Na všechna zmíněná témata už roky pravidelně publikuji. Především se snažím své čtenáře v těchto okruzích vzdělávat a poskytnout jim ucelenou myšlenkovou mapu, jak nad celým finančním světem přemýšlet. Osobně totiž preferuji komplexní znalostní základ, díky kterému může každý účastník trhu minimalizovat případná rizika.

Bitcoin (BTC) zakončil měsíc leden excelentním způsobem. Akciový trh v tomto týdnu zaznamenal nemalý úspěch. Zatímco komodity jako je zlato se dramaticky propadlo. Ke konci obchodního týdne se zkrátka objevilo vícero tržních signálů, že Bitcoin akciový trh čeká minimálně korektivní pohyb. I v dnešním videu si samozřejmě ukážeme několik důležitých makro grafů, které nám dodají potřebný tržní kontext. Více v samotném videu.

Jsem nově i na Linkedinu, kde sdílím některé své postřehy a nejlepší články. Směle mě tam můžete sledovat.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ. Máme taky Youtube kanál, kde můžete dát odběr, aby vám neuteklo žádné video nebo stream.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.7 / 5. Počet hlasujících 6

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
michal

„Zatímco komodity jako je zlato se dramaticky propadlo. Ke konci obchodního týdne se zkrátka objevilo vícero tržních signálů, že Bitcoin akciový trh čeká minimálně korektivní pohyb.“

Zatímco komodity, jako je zlato, se dramaticky propadly. Ke konci obchodního týdne se zkrátka objevilo vícero tržních signálů, že Bitcoin a akciový trh čeká minimálně korektivní pohyb.

Videoanalýza je analýza něčeho činěná prostřednictvím videa. Video analýza pak analyzuje video.

Proč jste si dodnes nenašel korektora Vašich příspěvků, pane Jarolíme? Nebo si myslíte, že je to jedno? Určitě není. Pak lidé získávají dojem, že kryptokomunita není solidní.

Reklama: