14.11.21 Video analýza: Bitcoin (BTC) – dolar hodně sílí, zatímco Bitcoin váhá

4.5
(4)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Jsem vystudovaný ekonom, který našel zálibu ve slavných dílech autorů jako je Adam Smith, David Ricardo a John Keynes. Téměř čtyři roky se věnuji technické analýze kapitálových trhů, k čemuž jsem později začal komplementárně využívat i fundamentální analýzu. Zaobírám se ovšem i makroekonomii, a především měnovou politikou. Jedná se totiž o zásadní disciplíny, které jsou třeba pro pochopení celého kontextu finančního trhu. Na všechna zmíněná témata už roky pravidelně publikuji. Především se snažím své čtenáře v těchto okruzích vzdělávat a poskytnout jim ucelenou myšlenkovou mapu, jak nad celým finančním světem přemýšlet. Osobně totiž preferuji komplexní znalostní základ, díky kterému může každý účastník trhu minimalizovat případná rizika.

Bitcoin (BTC) asi i na spotovém trhu zavře další týden v medvědí podobě. V podobě tzv. shooting star. Z vývoje posledních týdnů je zřejmé, že Bitcoinu dochází pára. Stále se sice daří postupovat vpřed, ale je alarmující, že trh není schopen soustavně postupovat v býčím trendu. Mimo jiné americký dolar technicky definitivně výrazně posílil – risk off prostředí tudíž též čím dál více převládá.

YouTube video

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Toncr
Hodnocení článku :
     

Jarda by chtel zase aby btc soustavne strilelo rakety, pak se vzmuze jen na varovne zdvizeny prst, trochu trpelivosti pane inzenyre. Stejne mu vlak jako vzdycky ujede a to uz nespoctukrate predtim, uz mohl byt davno jinde, ale na slavne fakulte v btc neveri.

Poslední editace 6 měsíců před přes Toncr
VlastaKop

Zatím drží rezistence na 65k, kterou se nedaří překonat, ale býci to stále zkouší a jsou při chuti. V pondělí se asi rozhodne, zda praskne nebo ne. Pokud se uzavře nad ní, tak je v podstatě prostor k otestování ATH. Nebo se podíváme až na 58k, ale stále je to v klidu.

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: