03.11.19 Technická analýza ONT/BTC – Vypadá to jako příležitost

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Tether přidal na blacklist adresy v hodnotě 46 milionů dolarů • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitfinex a Tether čelí soudu o 850 mil. USD • Podvody na YouTube stále kvetou • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin a...
Profilový obrázek
Rene C.
Pokud se Vám moje analýza líbí, tak mě můžete kontaktovat prostřednictvím Twitteru. Můžete se také přidat do mé soukromé skupiny na telegramu a využít tak pravidelné, každodenní update Bitcoinu a altcoinů. Vstup do mé soukromé skupiny je zpoplatněný 25 XRP/ měsíčně, za tento poplatek dostanete skoro 90 analýz za měsíc.

Po dlouhodobém pádu dosáhlo Ontology úrovně 0.0000711 BTC, kde začala cena konsolidovat a druhý měsíc odmítá tuto hodnotu prorazit. Proto se můžeme domnívat, že ONT prozatím našlo možná své korekční dno. Nicméně stále se nacházíme pod posledním supportem a to je zatím spíše negativní indicie. Zatím to však vypadá, že by se na daily mohla vytvořit formace H&S a to by pak mohlo přilákat další kupce, kteří svými nákupy pomůžou vytlačit cenu k rezistenci.

Střednědobý trend………………………..uptrend
Dlouhodobý trend………………………….downtrend

Aktuálně cena konsoliduje v blízkosti hlavního supportu a dá se očekávat pohyb severním směrem. Tímto pohybem by mohla být překonána dlouhodobá rezistence v úrovni 0.0001526 BTC a mohl by se rozběhnout pohyb až k úrovni 0.0003200 BTC. Zatím je potenciál růstu reálný jen k rezistanci 0.0001526 BTC, ale i tak se nabízí posílení o 58%.

konsolidace probíhá v pásmu 0.0000880 BTC, což je vhodná nákupní zóna a close 0.0001029 dlouhé reakční svíce z 27.10.19. Nad tímto konsolidačním pásmem je v úrovni 0.0001209 BTC klouzavý průměr SMA100/ D. Tento klouzavý průměr můžeme považovat za referenční cenu, která by měla být překonána. Teoreticky teď může proběhnout krátkodobá korekce k úrovni supportu 0.0000742 BTC, nicméně i tak to bude vhodná situace k nákupu ONT. V tomto případě by padala varianta o vytvoření formace H&S, nicméně i návrat na support by byl dobrým znamením. Nesmí být však proražený jižním směrem, to by samozřejmě rozprášilo celou myšlenku na silný růst.

Asi bych se nebál vstoupit do obchodu již teď, ale samozřejmě nákup v úrovni supportu by byl mnohem lepší volbou. Každopádně očekávám, že dojde k překonání dynamické rezistence v podobě SMA100, což budu považovat za potvrzení dalšího růstu.


Co číst dále?

Fidelity Bitcoin Custody je nyní přístupné všem kvalifikovaným investorům


Disclaimer: Tato analýza neslouží jako návod k obchodování, veškerá rizika a rozhodnutí nesete vy. Zde pouze vidíte, jak uvažuji nad trhem já. Váš pohled se nemusí shodovat s tím, jak na trh nahlížím já!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře