03.07.19 Technická analýza WAVES/BTC – Zatím není o co stát :(

0
(0)
Rene C.
Rene C.
Pokud se Vám moje analýza líbí, tak mě můžete kontaktovat prostřednictvím Twitteru. Můžete se také přidat do mé soukromé skupiny na telegramu a využít tak pravidelné, každodenní update Bitcoinu a altcoinů. Vstup do mé soukromé skupiny je zpoplatněný 25 XRP/ měsíčně, za tento poplatek dostanete skoro 90 analýz za měsíc.

Nakonec budu mít pravdu, že Waves bude největším zklamáním letošního roku. Korekci nezadržela ani úroveň nedokončeného Gapu 0.0002600 BTC. Dnes se Waves obchoduje za cenu 0.0001700 BTC a zatím nemám pocit, že by se do trhu vraceli kupci. Trh prakticky vytvořil minulý týden nové low close 0.0001622 BTC.

Střednědobý trend…………Downtrend
Dlouhodobý trend…………..Downtrend

To je tedy nové low roku 2019 a zatím tento týden setrvává v rovině nerozhodnosti (doji). Může se tak vytvořit Morning Doji Star, býčí revezní pattern, ale zatím musíme počkat na konec týdne. Pokud vydrží tato nerozhodnost a příští týden by se zavřela weekly pozitivně, tak by se mohla začít tvořit korekce bearish trendu.

 

Zatím bych si od toho moc nesliboval. Silnou barieru tvoří překonané low 0.0002600 BTC. Nicméně už by to byl náznak toho, že další pokles není na pořadu dne. Celkově bych stejně neočekával rychlý obrat, ale spíše teď potřebujeme nějakou formu dlouhodobé konsolidace. Konsolidace může přilákat kupce protože by je utvrdila, že se cena začíná stabilizovat.

Takže ideální situace nastane, jestliže tento týden zavřeme nerozhodností a příští týden bude weekly zavírat výše než close hodnota doji. Poté může přijít korekce k úrovni 0.0002600 BTC. Tady by pak mohl přijít návrat k současnému low 0.0001622 BTC a pokud bude retest úspěšný, může se začít tvořit konsolidace.

PS: proč si nekoupit waves u dna na hodl, je to levné a klidně to může ležet v peněžence.

Viděli jste naší dnešní analýzu BTC a altcoinů?


Tato analýza je pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji.. Situace na trhu se kdykoliv může změnit. Spekulativní obchody na krypto trzích jsou velmi rizikové!!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img