02.10.22 [Přehled trhu a BTC] Bitcoin zůstává během víkendu nad 19 000 USD, jak začne týden?

5
(1)
Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Bitcoin setrvává také v neděli na ceně 19 100 USD za kus. Při pohledu na graf vidíme již dva týdenní pohyby do strany. Investoři zůstávají v klidu, ale zároveň jsou připraveni strhnout trh svým směrem.

Celosvětová krypto tržní kapitalizace je 929 miliard $ (včetně BTC), což představuje propad o 1,16 % za poslední den. Celkový objem kryptoměnového trhu za posledních 24 hodin je 38,37 miliardy USD. Celkový objem v DeFi je v současné době 3,67 miliardy USD, což je 9,56 % celkového 24hodinového objemu kryptotrhu.

Cena BTC je v současné době 19 100 USD dle KMC.

Dominance Bitcoinu je v současné době 39,3 %, Ethereum 17,3 %.

Nejlepší růst z top 100 kapitalizace včera zaznamenaly:

Největší propad včera z top 100 kapitalizace zaznamenaly:

Všechny údaje jsou uváděny z webu coinmarketcap.com

BTC/USD Technická analýza (Bitcoin)

Dnes je BTC -0,02 % a viděli jsme propad z ceny 19 150 na 19 100 USD. Bitcoin se podobně jako v sobotu i dnes pohybuje na 19 100 dolarech. Při pohledu na graf vidíme již dva týdenní pohyby do strany. Investoři zůstávají v klidu, ale zároveň jsou připraveni strhnout trh svým směrem.

Trh však v poslední době zaznamenal masivní výprodeje pod 20 000 USD, takže předpovídaný bod pro býky ještě nebyl zasažen. Vzhledem k tomu, že digitální aktiva trpí tolika cenovými propady v tak krátkém časovém období, to vypadá, že bitcoin spíše během týdnu klesne pod 19 000 USD, než aby poskytl býkům tolik potřebný tlak nad hranici 20 000 USD.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ. 

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img