01.08.21 Video analýza: Bitcoin (BTC), altcoiny, TLT, DXY a zlato – i vyšší časové rámce ve prospěch dalšího růstu?

0
(0)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Jsem vystudovaný ekonom, který našel zálibu ve slavných dílech autorů jako je Adam Smith, David Ricardo a John Keynes. Téměř čtyři roky se věnuji technické analýze kapitálových trhů, k čemuž jsem později začal komplementárně využívat i fundamentální analýzu. Zaobírám se ovšem i makroekonomii, a především měnovou politikou. Jedná se totiž o zásadní disciplíny, které jsou třeba pro pochopení celého kontextu finančního trhu. Na všechna zmíněná témata už roky pravidelně publikuji. Především se snažím své čtenáře v těchto okruzích vzdělávat a poskytnout jim ucelenou myšlenkovou mapu, jak nad celým finančním světem přemýšlet. Osobně totiž preferuji komplexní znalostní základ, díky kterému může každý účastník trhu minimalizovat případná rizika.

Máme konec měsíce, takže jsme se v nové analýze na Bitcoin (BTC) pro kanál Žraloci sobě přirozeně podívali na měsíční graf. Skutečně můžeme vůbec poprvé sledovat na vyšších časových rámcích, že se Bitcoin postupně snaží o rotaci kurzu. Nicméně, dokud cena neprorazí blízkou klíčovou rezistenci, stále trh po technické stránce nikam výrazně nepostoupil.

Bitcoinu v každém případě pomohlo, že risk-off prostředí znatelně ustoupilo, což se projevilo nemalým poklesem kurzu na dolarovém indexu. Jestli tedy hodnota indexu bude i nadále klesat, krypto aktiva budou mít šanci se pořádně nadechnout.

YouTube video

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: