01.08.21 Video analýza: Bitcoin (BTC), altcoiny, TLT, DXY a zlato – i vyšší časové rámce ve prospěch dalšího růstu?

0
(0)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Jsem vystudovaný ekonom, který se již tři roky věnuje technické analýze kapitálových trhů. Přes dva roky publikuji na několika portálech, a to nejenom technickou analýzu, ale i populárně-naučné články a jednoduché makroekonomické analýzy. Studiu ekonomie se nadále věnuji ve volném čase a našel jsem zálibu ve slavných dílech Adama Smitha, Davida Ricarda a Johna Keynese. Mimo ekonomie je mým koníčkem též politická filozofie a historie.

Máme konec měsíce, takže jsme se v nové analýze na Bitcoin (BTC) pro kanál Žraloci sobě přirozeně podívali na měsíční graf. Skutečně můžeme vůbec poprvé sledovat na vyšších časových rámcích, že se Bitcoin postupně snaží o rotaci kurzu. Nicméně, dokud cena neprorazí blízkou klíčovou rezistenci, stále trh po technické stránce nikam výrazně nepostoupil.

Bitcoinu v každém případě pomohlo, že risk-off prostředí znatelně ustoupilo, což se projevilo nemalým poklesem kurzu na dolarovém indexu. Jestli tedy hodnota indexu bude i nadále klesat, krypto aktiva budou mít šanci se pořádně nadechnout.

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: