01.06.20 Technická analýza BTC/USD: Na více než 9600 USD se nezmůžeme?

2
(4)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Binance Labs podporuje ochranu soukromí uživatelů • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Peter Brandt předpokládá, že ETH porazí BTC a že altseason je tady • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin po...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Na více než 9 600 USD se nezmůžeme? Je to konec růstu? Držíme se v krátkém kanálu, který má rostoucí tendenci.

Vítejte, tradeři a traderky, u naší další aktualizace analýzy na BTC/USD.

Nepromeškejte ani náš pravidelný přehled trhu: 01.06.20 [Přehled trhu+BTC] Tvoříme zajímavý vzor, který stojí za spekulaci?!

Doporučujeme: Kryptoměna Cardano oznámila datum spuštění Shelley

[BTC/USD] V roce 2020 k současné hodnotě: 32 %

Bitcoin se momentálně pohybuje na 9 580 USD. V pondělí se obvykle rýsuje týdenní tempo, proto je pondělí vždy důležitý, aby věděli investoři, kterým směrem se vydat. Dnešek toho ale hodně nepředvedl. Low dnešního dne jsme viděli na 9 416 USD a high jsme zaznamenali na 9 614 USD. K večeru jsme se dostali na 9 580 a mírně rosteme. V procentuálním vyjádření to je +0,89% za 24 hod. Investorům se bude těžko lomit odpor na 9 600 USD. I po prolomení tohoto odporu nás čeká obávaných 10 000 USD. Není to jen o psychologické hodnotě, ale také několika týdenní odpor, který u investorů určitě vyvolává strach.

V posledních dnech/týdnech to bylo o informacích, které zamávaly trhem. Rusko zakazuje crypto pro ty, kteří nemají licence pod hrozbou až 7 let vězení, což nejsou rozhodně dobré zprávy. Pak jsme měli pohyb BTC peněženky Sathoshi Nakamota a zase špatně, protože se čekalo, že více než 1 milion BTC se nepohne, jako se dosud nepohnul od roku 2010. To, že se to stalo a pohnuly se BTC, to znamená nejistotu investorů, že kdyby Sathoshi začal prodávat své BTC, vyvolal by masivní propad na trhu. Taková velryba nelze přehlédnout. Ať Sathoshi potřeboval peníze po Coronaviru nebo proč to udělal, nikdo neví. Šlo jen o prodej 40 BTC (391 000 USD) z 1 000 000 a co následovalo? Propad z 9 800 USD na 8 660. TAK VÝZNAMNÉ A VELKÉ TO BYLO.

Dobrou zprávou je ale rozhodně pohyb stále v rámci bullish kanálu. Momentální podpora bude ležet na support line (spodní strana bullish kanálu). V rámci odporu vidíme hodnoty na resistance line (vrchní strana kanálu). Samozřejmě je zde silný odpor na 10 000 USD, který zde již delší dobu dělá investorům problémy. Krátce jsme se před halvingem dostali na 10 076 USD, no následně propadli pod 10 000 a od halvingu jsme tyto hodnoty nedokázali zdolat.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 2 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře