[Zprávy] Přijde další Bull Run – CEO Binance si tím je jistý • Nový blockchainový telefon FINNEY je v prodeji za 999 USD…

0
(0)

Přijde další Bull Run – CEO Binance si tím je jistý • SIRIN LABS uvedla na trh blockchainový telefon FINNEY • Nové regulace v Malajsii začnou platit v 1. čtvrtletí 2019 • Společnost Sapphire vstupuje na GPU mining trh • Blockchain zvýší efektivitu obchodování s ropou

Přijde další Bull Run – CEO Binance si tím je jistý

Držitelé Bitcoinu a dalších kryptoměn čekají celý rok na Bull Run. Doufají, že ceny BTC dosáhnou nebo překročí dosud nejvyšší úroveň 20 000 dolarů tak, jak tomu bylo loni. To se však zatím bohužel nestalo.

Changpeng Zhao, generální ředitel Binance, největší kryptoburzy na světě, který je ve světě kryptoměn znám pod přezdívkou CZ, uvedl, že kryptoobchod na Binance klesl o 90 %. Je to obrovské číslo. CZ si je však jistý, že kryptotrh je zdravý. Řekl, že nakonec nastane další Bull Run a k tomu ještě dodal, že ačkoli si není jistý, jaká událost to nastartuje, je si jistý, že k tomu dojde.

Zmíněný pokles o 90 procent je ve srovnání s nejvyššími objemy obchodů, které byly uskutečněny letos v lednu. Od té doby zaznamenala Binance jen desetinu z těchto objemů. Avšak ve srovnání s obdobím přibližně dvěma lety jsou objemy poměrně obrovské. CZ dodal, že podnikání funguje dobře a stále jsou v zisku. Více se dočtete zde: https://www.livebitcoinnews.com/ (v AJ)

Společnost SIRIN LABS uvedla na trh blockchainový telefon FINNEY

Telefon s cenou 999 USD je první svého druhu, integruje totiž blockchain technologii do svého jádra tak, aby jeho uživatelé mohli bezpečně používat blockchain produkty. Telefon funguje na platformě SirinOS, která je odnoží Androidu s výslovným záměrem hlouběji integrovat možnosti blockchainu a Dapp. Využívá sekundární obrazovku nazvanou “safe screen”, která má rozměr dva palce a umožňuje uživateli bezpečně přistupovat k vestavěné cold peněžence.

V očekávání spuštění SirinOS, telefonu FINNEY a obchodů, které byly rozjeté, je již několik let na některých burzách k dispozici token SRN. Je prezentován jako token, který by měl sloužit jako základní kámen prezentovaného ekosystému. Více se dočtete zde: https://www.ccn.com/ (v AJ)

Nové regulace v Malajsii začnou platit v 1. čtvrtletí 2019

Malajský ministr financí Lim Guan Eng odhalil, že v prvním čtvrtletí 2019 nabude účinnosti nový soubor komplexních nařízení, kterými je řízena činnost kryptoborz a ICO. Nové nařízení jsou součástí úsilí Malajské komise pro cenné papíry (SC), která má katalyzovat růst alternativního získávání finančních prostředků a investic do nových tříd aktiv.

Prohlásil, že systém, vyvinutý ve spolupráci s Bankou Negara Malaysia (centrální banka země) a SC, má sloužit jako komplexní regulační rámec pro všechny účastníky krypto průmyslu. Lim také poznamenal, že v atmosféře podezření byla právě ochrana spotřebitele jednoznačnou prioritou při rozhodování. Řekl:

“Ačkoli některé strany mohou být stále skeptické vůči této oblasti, nelze pochybovat o tom, že potřebujeme vhodné předpisy, které by měly být zavedeny a prosazovány s cílem chránit zájem investorů.”

Více se dočtete zde: https://www.ccn.com/ (v AJ)

Společnost Sapphire vstupuje na GPU mining trh

Přesto, že slabá poptávka ze strany těžařů byla jedním z klíčových faktorů, který přispěl k poklesu tržeb výrobců grafických karet, jako jsou Asus či Gigabyte, tak na trh GPU ASSIC vstupuje nový hráč. Je to společnost Sapphire Technology, jeden z největších dodavatelů grafických karet založených na procesoru AMD na světě.

Do světa miningu vstupuje se systémem INCA CS-14, který obsahuje 14 RX 470 GPU a je dodáván s operačním systémem Linux a těžebním softwarem. Očekávaný výkon je 410 MH/s, přičemž spotřeba energie by měla být přibližně 1 950 wattů.

Rozhodnutí společnosti Sapphire o vstupu do byznysu v oblasti mining hardware je překvapujícím důkazem důvěry v budoucí růst tohoto odvětví. Více se dočtete zde: https://news.bitcoin.com/ (v AJ)

Blockchain zvýší efektivitu obchodování s ropou

Ropný průmysl je nejnovější oblastí, v níž se začíná uplatňovat technologie blockchainu. Na digitalizaci obchodních operací jej používá londýnská platforma. Vakt, společnost se sídlem v Londýně, usiluje o revoluci v tomto odvětví tím, že umožní zúčastněným firmám vykonávat svou činnost na platformě blockchainu v reálném čase. Projekt zahrnuje některá velká jména z ropného průmyslu, včetně BP a Royal Dutch Shell. Kromě toho jeden z akcionářů, společnost Gunvor Group, je jedním z velkých globálních obchodníků s komoditami.

Firmy budou součástí více digitalizovaného centralizovaného obchodního modelu, který drasticky sníží administrativní zátěž těchto obchodů. Tato iniciativa zahrnuje také komgo platformu se sídlem v Ženevě, která bude pomáhat projektu po finanční stránce poskytováním “digital letters of credit” (digitální dokument banky o garanci platby). Více se dočtete zde: https://www.livebitcoinnews.com/ (v AJ)

Přeloženo ze slovenského originálu, dnešní zprávy pro čtenáře Kryptomagazínu připravil Marek H.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Petr

Ten kdo to na grafech nevidí nemá na žádné burze akciové či krypto co dělat. Každopádně kde se to posune a kdy vyletí je ve hvězdách. Nic méně ceny krypta jsou už na takových cenách že na nich podle mého názoru nemůže nikdo prodělat pokud nakoupil tento týden. Je to jen moje úvaha žádné mé doporučení.

Erik

Oprava u INCA CS-14 je těžební výkon 410Mh/s

Lukáš

ten je tak ten pravy na vesteni z koule, samozrejme, ze jemu by se to hodilo do kramu, kdyz chce poplatky za obchody, tak timhle kvakanim chce nastartovat trh… ale zatim tyhle prohlaseni moc nefungujou… doufejme, ze se to zmeni

Jose

Když ten kryptotelefon prodávají jen za BTC měla být cena udaná v BTC a ne v dolarech.

spot_img