[Zprávy] Oficiální spuštění Fidelity Digital Assets! • Ponzi schématu OneCoin pravděpodobně navždy odzvonilo…

0
(0)

Oficiální spuštění Fidelity Digital Assets! • Ponzi schématu OneCoin pravděpodobně navždy odzvonilo • Seznam pracovních pozic spojených s blockchainem se pořádně rozrůstá • Až 80 % Etherea je drženo pouze na 7 500 adresách • Může dojít k flippeningu už při nejbližším bull-runu? • 19 společností bude oficiálně používat XRP na mezistátní převody.

Oficiální spuštění Fidelity Digital Assets!

Máme tu jednu úžasnou zprávu. Společnost Fidelity Digital Assets se rozhodla oficiálně spustit svou platformu pro první zájemce. Jde o pokusnou testovací skupinu, která byla důkladně předem vybrána. Během příštích měsíců by se měla tato skupina postupně rozrůstat na základě výsledků a jejich následného zpracování a vyhodnocení. Co myslíte, pomůže tato zpráva zlepšit náladu na trzích?

Více o této zprávě na Twitteru, ale také i na Medium: medium.comtwitter.com

Ponzi schématu OneCoin pravděpodobně navždy odzvonilo

Zhruba 4 – 5 let dozadu se i na Slovensku objevovalo kvantum lidí, kteří přišli s „ideální investicí”. Měla to být bezpečná a téměř zaručená forma investice a rychlého výdělku a výnosu. Šlo o „kryptoměnu OneCoin” (centralizované Ponzi schéma), která pravděpodobně nemá v kryptoměnovém světě obdoby (možná kromě Bitconeeeeeect!). Teprve nyní se však konečně podařilo dostihnout a obžalovat Konstantina Ignatova, jednoho z hlavních propagátorů tohoto scamu. Pokud se ho podaří i usvědčit, do vězení by mohl jít na 20 let.

Více o OneCoin scamu: bitcoinist.com

Seznam pracovních pozic spojených s blockchainem se pořádně rozrůstá

To, že kryptoměny a blockchain jsou in, víme asi všichni. Stejně si to však uvědomují i ​​velké společnosti, které čím dál více hledají šikovné lidí s potenciálem a zkušenostmi v tomto sektoru. Seznam pracovních pozic se proto markantně rozrůstá. Aktuálně se měl rozšířit až o 5 000 pracovních míst. Zejména pozice vývojáře blockchainu nebo blockchainového experta je nyní velmi žádaná. Poradenské společnosti jako EY, PwC nebo Delloite proto hledají stále více a více blockchainových expertů, protože věří, že tato technologie může pomalu ale jistě nabírat na obrátkách.

Více o různých pracovních pozicích spojených s blockchainem na tomto linku:  cryptoglobe.com

Až 80 % Etherea je drženo pouze na 7 500 adresách

A opět tu máme negativní zprávu o centralizaci kryptoměn. To, s čím by měly kryptoměny nejvíce bojovat, se zdá být pro ně stále větší a větší problém. O Bitcoinu je známo, že je velké množství coinů drženo malým množstvím adres (velrybami). Avšak 7. března společnost Delphi Digital zveřejnila průzkum, v němž uvádí, že až 80 % ze všeho vytěženého Etherea se nachází přesně na 7 572 adresách. Opět tak máme možnost se ptát na otázku: Jsou kryptoměny opravdu centralizované?

Odpověď možná najdete i na tomto linku: cointelegraph.com

Může dojít k flippeningu už při nejbližším bull-runu?

I tato zpráva se týká kryptoměny Ethereum, avšak v mnohem pozitivnějším významu. Podle téhož průzkumu stejné společnosti Delphi Digital může mít Ethereum nastartováno na pořádný růst. Ten by dokonce mohl vést až k sesazení Bitcoinu z trůnu (flippening). Nicméně jde zatím jen o velkou spekulaci. Na druhou stranu šance toho, že Ethereum při nejbližším bull-runu udělá lepší výnosy než Bitcoin, je obrovská. Zda to však bude stačit na to, aby došlo k flippeningu, zůstává prozatím záhadou.

Více informací na toto téma na linku: bitcoinist.com

19 společností bude oficiálně používat XRP na mezistátní převody

Seznam společností, které používají xRapid na převody mezi státy, se pořádně rozrostl. Brzy začne tuto technologii oficiálně využívat dalších 19 společností. Jde například o Bittrex, Bitstamp, R3 nebo SendFriend. I když jde zejména o kryptoměnové projekty a firmy, je jasné, že XRP se může těšit velké oblibě právě jako kryptoměna využívaná pro rychlé a levné transakce.

Kompletní seznam nových společností využívajících XRP najdete na tomto linku:  dailyhodl.com

Co číst dále?

Kolik lidí pracuje na Bitcoinu a Ethereum – Kde je zaděláno na průšvih?

Tento článek je přeložen ze slovenského originálu, který pro vás připravil náš redaktor Marek F.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img