[Zprávy] Od masové adopce blockchainových plateb nás dělí 3 až 5 let • Trochu z jiného soudku: První selfie z Marsu…

0
(0)

Od masové adopce blockchainových plateb nás dělí 3 až 5 let • Trochu z jiného soudku: První selfie z Marsu • Z Bílého domu přichází dobrá zpráva pro Bitcoin! • Máme tu první světovou investiční banku založenou na blockchainu

Od masové adopce blockchainových plateb nás dělí 3 až 5 let

Když Stephen Pair, CEO platformy BitPay, hovořil o důvodech, které stojí za současnou hodnotou Bitcoinu ve srovnání s historickými cenami, řekl novinářům:

„Velmi velkou součástí ceny Bitcoinu je určitě spekulace. Je to investor, který spekuluje o budoucím používání a přijetí této technologie. Jsem si jist, že jen malou součástí této ceny je skutečná užitečnost.

Na otázku týkající se použití kryptoměn v denních transakcích Pair řekl, že očekává, že toto přijetí se uskuteční v masovém měřítku za méně než půl dekády. Přitom uvedl, že za 3 až 5 let budete moci jít do restaurace, maloobchodního provozu, a očekávat, že tento provoz bude akceptovat platbu v kryptoměnách. Více se dočtete zde: https://altcointoday.com/ (v AJ).

Trochu z jiného soudku: První selfie z Marsu

Mise NASA – InSigh – se na začátku měsíce dotkla povrchu rudé planety a nyní oznámila svůj příchod do svého nového domova vysláním selfie. Tohle je první úplný Selfie NASA InSight na Marsu. Zobrazuje solární panely a palubu. Na vrchu paluby jsou vědecké přístroje, snímače počasí a anténa UHF. Selfie bylo složeno z 11 snímků, které byly pořízeny kamerou umístěnou na rameni přístroje. Více se dočtete zde:  https://altcointoday.com/ (v AJ).

Z Bílého domu přichází dobrá zpráva pro Bitcoin!

Prezident USA Donald J. Trump oznámil, že bude jmenovat Micka Mulvaneya jako nového personálního šéfa Bílého domu.

Mick je známý podporovatel Bitcoinu a blockchainu a je hlavním předsedou skupiny Blockchain Caucus – soundboardu pro blockchainovou technologii a virtuální měny. Mulvaney řekl:

„Blockchainová technologie má potenciál přetvořit odvětví finančních služeb, americkou ekonomiku a poskytování vládních služeb. Jsem hrdý na to, že jsem se zapojil do této iniciativy.”

Mulvaney je tak dalším jmenovaným prezidenta Trumpa, který má pozitivní postoj k rozvoji odvětví kryptoměn. V září prezident jmenoval Elada Roismana za komisaře SEC. Roisman již dříve požadoval předpisy, které by zacházely s kryptoprůmyslem spravedlivým a transparentním způsobem poskytujícím trhům a investorům transparentnost a jistotu. Více se dočtete zde: https://bitcoinist.com/ (v AJ).

Máme tu první světovou investiční banku založenou na blockchainu

Společnost CGCX.io podporuje technickou inovaci tím, že nabízí kryptoměnovou platformu s univerzálním rozsahem služeb pro všechny účastníky. Společnost má sídlo v Singapuru a jejich nedávno uzavřené ICO získalo 32,5 milionu dolarů. S aktuálním denním objemem obchodování ve výši 10 milionů dolarů má společnost solidní finanční základ pro novou spirálu vývoje.

Expertní bohatá synergie úspěšných aktérů v odvětví se zaměřuje na vytvoření investiční banky založené na blockchainu. Banka bude mít specializovanou divizi na řešení operací typu krypto, blockchain a jiné digitální služby. Podle generálního ředitele společnosti Anandh Swami:

„Na rozdíl od většiny burzovních obchodů, které nabízejí pouze obchodování s kryptoměnami, společnost CGCX.io se v oblasti Distributed Ledger Technology odlišuje tím, že poskytuje pět platforem, které se přenesly do jedné, a nabízí širokou škálu služeb zákazníkům.”

Více se dočtete zde: https://nulltx.com/ (v AJ).

Tento článek je přeložen ze slovenského originálu, který pro vás připravil náš redaktor Marek H.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Zee Prime

Sorry jako, ale radši jsem si článek o CGCX přečetl v originále, protože v “češtině” jsem nepochopil, co vlastně chtěl autor říci. Když něco děláte, tak do toho dejte alespoň náznak úsilí a ne takovéto hrůzy.
Vaší přirozenou reakcí teď bude že když jsem tak chytrý, tak ať vám ukážu jak se to dělá. Najděte v mých článcích nesmysly a gramatické chyby…

samslav84

Ďakujeme za feedback. Všetky naše články prechádzajú korekciami, ale občas to aj korektorom ujde :/ Snáď to v budúcnosti bude lepšie.

spot_img