[Zprávy] Nová maxima uvidíme v 1Q 2019, míní Mike Novogratz • Nuvoo snižuje ceny miningu BTC o 50 %…

0

Nová maxima uvidíme v 1Q 2019, míní Mike Novogratz • Nuvoo snižuje ceny miningu BTC o 50 % • GG World Loterry – naruší blockchain svět loterií? • Indie vytváří výbor, který bude intervenovat za blockchain ve vládě • Bitcoin se stává záchranou pro lidi v problémových zemích

Nová maxima uvidíme v 1Q 2019, míní Mike Novogratz

Mike Novogratz si myslí, že zbytek roku 2018 nepřinese seismický posun na kryptotrhu:

„Nemyslím, že bychom do konce roku prolomili 10 000 dolarů, ale myslím si, že pokud v prvním čtvrtletí přijdou instituce, přinese to nová maxima.“

Zajímavé je, že časový rámec se shoduje s pravděpodobným termínem schválení Bitcoin (ETF) americkými regulátory. Také Fidelity Digital Assets Fidelity, který má přivést institucionální investory do kryptosvěta, pravděpodobně začne fungovat v lednu nebo v prvním čtvrtletí.

Více se dočtete zde: https://cryptoslate.com/ (v AJ).

Vážení přátelé, zveme vás na konferenci kterou pořádá Kryptomagazín / Trading11 spolu s RoboMarkets v sobotu 20. 10. 2018 ve 13:30. Více se dozvíte zde.

Nuvoo snižuje ceny miningu BTC o 50 %

16. října 2018 oznámila společnost Nuvoo, největší Bitcoin mining společnost v Kanadě, vydání nové koncepce těžby Bitcoinu. Společnost již začala nabízet strukturu nízkých cen, která by mohla nadělat problémy konkurentům jako Genesis, Hashflare a dalším. Pan LeBlanc, zakladatel a CEO společnosti Nuvoo, řekl:

„Máme nejpokročilejší platformu pro řízení aktivit cloud těžby s nejefektivnějším partnerským plánem. Přišel čas, aby se svět dozvěděl, že Nuvoo je mnohem stabilnější krypto-těžební platformou ve srovnání s Genesis, kterou mnozí označují jako největší světovou mining společnost. Nyní je naše cena o 50 % nižší než cena těžby Genesis a udržovací poplatek je nižší než u kteréhokoliv jiného konkurenta.“

Nuvoo se stává první společností, která vůbec nabízela zákazníkům výhody plynoucí z rozdělení plateb až do 24 splátek.

Více se dočtete zde: https://www.livebitcoinnews.com/(v AJ).

GG World Loterry – naruší blockchain svět loterií?

GG World Loterry má ambice na to, aby zavedla zcela online, transparentní a vládou regulované loterie. Důvěryhodný a spolehlivý reverzní model ICO, lukrativní affiliate systém a komplexní systém dividend jsou jen několika výhodami přinášejícími to, co se zdá být jedním z nejslibnějších nadcházejících projektů.

Běžné ICO jsou obvykle spojovány se začínajícími společnostmi, které nedokážou ukázat dostatek stávajících produktů nebo služeb. Reverzní ICO jsou naopak organizovány společnostmi, které existují a mají dlouholetou tržní historii a využívají model získávání finančních prostředků ICO na rozšíření svého stávajícího portfolia služeb a produktů.

GG World Loterry je součástí společnosti GG International, která již sestavila jak technologie, tak i vynikající tým lidí s rozsáhlými a jedinečnými schopnostmi potřebnými k tomu, aby se z ní stala globální společností.

Více se dočtete zde: https://bitcoinist.com/ (v AJ).

Indie vytváří výbor, který bude intervenovat za blockchain ve vládě

Internetová mobilní asociace Indie (IMAI) 15. října oznámila, že vytvoří výbor pro prosazování větší angažovanosti vlády v blokockchain ekosystému. Cílem je identifikovat příležitosti a výzvy a spolupracovat s vládou, průmyslem a začínajícími podnikateli při rozvíjení ekosystému. Předsedkyně výboru Tina Singhová uvedla, že je přesvědčena, že bloková technologie je „technologií budoucnosti“ a přinese novou éru důvěry a odpovědnosti pro podniky:

„Blockchain je nepochybně technologií budoucnosti, která přináší decentralizaci, důvěru a odpovědnost do více oblastí podnikání. K tomu, aby byla efektivnější a vstoupila do hlavního proudu, je nutná intervence vládních orgánů, regulátorů a podniků.“

Více se dočtete zde: https://cryptoslate.com/ (v AJ).

TIP na víkend: Blíží se první konference o kryptoměnách pod taktovkou Kryptomagazínu a Trading11. Přijďte do Prahy v sobotu 20. 10. 2018 ve 13:30. Detaily najdete zde.

Bitcoin se stává záchranou pro lidi v problémových zemích

V říjnu 2018 dosáhly objemy obchodování Bitcoinu na peer-to-peer platformě LocalBitcoins nejvyšší hodnoty v Argentině, Venezuele a Egyptě. Naopak v zemích jako Chorvatsko a Švýcarsko jsou na nejnižší úrovni od počátku roku 2018.

Vzhledem k pokračující hospodářské krizi v Argentině, možná není překvapující vidět, jak se lidé zaměřují na Bitcoin jako na útočiště na své bohatství. Od dubna 2018 se peso – argentinská fiatová měna – hodně snížila vůči dolaru, čímž výrazně oslabila výdaje obyvatel.

Také o Venezuele je zaznamenán nový objem obchodování s BTC. Obrovský rozsah problémů země způsobil, že lidé se musí chopit Bitcoinu.

Na rozdíl od ostatních dvou zemí s rekordními objemy obchodování s BTC, Egypt není uprostřed hospodářského poklesu. Zdá se, že země profituje z hospodářských reforem, které začaly v roce 2016.

Více se dočtete zde: https://bitcoinist.com/ (v AJ).

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro vás připravil Marek H.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na