[ZPRÁVY] Letíme nahoru! Bitcoin překonává všechny rezistence • Kryptoměny nejsou hrozbou pro tradiční finanční systém • A další zprávy

0
(0)

Letíme nahoru! Bitcoin překonává všechny rezistence • Kryptoměny nejsou hrozbou pro tradiční finančný systém• Coinbase proniká na standartní trhy • USA jsou i nadále nejlákavější destinací pro ICO • Kodak popírá souvislost se Spotlite miningem

A letíme nahoru! Bitcoin překonává všechny rezistence

BOOM! Po týdnech relativní nudy dnes kryptotrhy praskají ve švech. Bitcoin za poslední hodinu posílil o téměř 500 $ a stále pokračuje v růstu. Na burzách létají tisíce Bitcoinů! Nákupy a prodeje v rekordních objemech! Co se to děje? Více se dočtete ZDE: https://kryptomagazin.cz/

Kryptoměny nejsou hrozbou pro G20

Financial Stability Board (FSB) oznámil, že kryptoměny nepředstavují hrozbu pro globální finanční systém. FSB i CPMI spolupracovaly na vytvoření rámce pro své dohledové aktivity na trhu s virtuálními měnami. Tyto dva orgány se rovněž zaměřují na sledování vlivu virtuálních měn na globální finanční sektor. Více se dočtete ZDE: https:/news.bitcoin.com/ (v EN)

Coinbase sa dostává na standardní finanční trhy

Kryptoburza Coinbase učinila obrovský pokrok v legitimizaci investic do kryptoměn. Začátkem června společnost Coinbase oznámila, že se snaží získat společnost Keystone Capital Corp., jedná se o společnost poskytující finanční služby v Kalifornii a která je regulována SEC. Po více než měsíci čekání SEC a Úřad pro regulaci finančního průmyslu (FINRA) oficiálně Coinbase potvrdily, že může pokračovat v koupi Keystone Capital. Také může pokračovat s nákupem dvou dalších finančních společností Venovate Marketplace Inc. a Digital Wealth LLC. Více se dočtete ZDE https://bitcoinist.com/ (v EN)

USA jsou i nadále nejlákavější destinací pro ICO

Navzdory regulační nejistotě se Spojené státy staly hlavní destinací pro společnosti, které vykonávají počáteční nabídky mincí (ICO). Alespoň to potvrzuje nová studie. Podle nedávno zveřejněné zprávy 30 ze 100 největších prodejů tokenů vlastnily společnosti se sídlem v USA. Údaje ukazují, že Švýcarsko je na druhém místě a třetí je Singapur. Více se dočtete ZDE: https://news.bitcoin.com/ (v EN)

Boeing-AI-blockchain

Společnost Boeing spolu se společností SparkCognition založily organizaci Boeing NEX. Společnost Boeing a SparkCognition budou společně používat umělou inteligenci a technologie blockchainu na sledování bezpilotních leteckých prostředků a přidělování dopravních koridorů. Více se dočtete ZDE: https://www.ccn.com/  (v EN)

Kodak popírá souvislost se Spotlite USA miningem

Společnost Spotlite uvedla, že nabízí leasing na své zařízení, které bude stát 3 400 dolarů. Zákazníkům nabízeli zisk 9 000 dolarů v průběhu dvou let. Odborníci z kryptoodvětví ale rychle toto schéma zkritizovali, přičemž uvedli, že měsíční výnosy jsou zavádějící. Pak vyšlo najevo, že jejich zařízení je vlastně ASIC Antminer S9, vyráběný společností Bitmain, s nálepkou Kodak. Více se dočtete ZDE: https://www.ccn.com/  (v EN)

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img