[ZPRÁVY] Korekce Bitcoinu může začít nový parabolický růst! • Poloniex bude delistovat kryptoměny • Zájem o krypto začíná opět pořádně růst

1
email pboc fake news fud

Korekce Bitcoinu může začít nový parabolický růst • Poloniex bude delistovat kryptoměny • Ripple má pravděpodobně velký problém • Zájem o kryptoměny začíná opět pořádně růst • Profesor z Cambridge Univerzity vyvinul zcela nový typ kryptoměny • Založení blockchain startupu je dnes snazší než kdykoliv předtím

Korekce Bitcoinu může začít nový parabolický růst

Peter Brandt, jeden z nejznámějších traderů a obchodníků, který se často vyjadřuje i o kryptoměnách prostřednictvím svého Twitter účtu, se nechal slyšet, že aktuální korekce by mohla začít nový parabolický růst. Ten by měl mít svůj vrchol někdy kolem června příštího roku a cena Bitcoinu by se mohla dostat až nad 85 000 dolarů. Mělo by jít tedy až o 10násobný růst za dobu jednoho roku. Brandt, který je z dlouhodobého hlediska velmi optimistický, co se Bitcoinu týče, však upozornil, že pokud se cena vystřelí tak vysoko, pořádná korekce je stále ve hře (možná i pod úroveň 5 000 dolarů).

Více o predikci Petra Brandta a jeho technické analýzy zde: bitcoinist.com

Poloniex bude delistovat kryptoměny

Kryptoměnová burza Poloniex má údajně v plánu delistovat 9 kryptoměn ze své nabídky. Mělo by se tak stát nejpozději do konce měsíce a mělo by jít o kryptoměny ARDR, REP, OMNI, NXT, LSK, GAS, DRC, GAME a BCN. Stát by se tak mělo kvůli obavě o to, jak se bude SEC (Securities and Exchange Commission) stavět ke kryptoměnám a jejich využití a obchodování. Oficiální vyjádření se burza rozhodla zveřejnit nejen pomocí svého Twitter účtu, ale i na Mediumu.

Více o Poloniexu a změnách na této burze zde: ccn.com

Ripple má pravděpodobně velký problém

Společnost CoinMetrics se zabývá zkoumáním blockchainů a kryptoměn pro potřeby investorů a traderů. Nedávno vydala oficiální stanovisko o kryptoměně Ripple. Ta údajně nefunguje ani zdaleka tak, jak to společnost Ripple Labs plánovala. Pravděpodobně dokonce šlo o vědomou manipulaci společností Ripple, která měla zavádět své zákazníky. Distribuce XRP a Escrow by měly být hlavním kamenem úrazu a lidé tak údajně nemají přesné informace o tom, jak Ripple skutečně funguje.

Více o tomto přešlapu společnosti Ripple zde: ccn.com

Zájem o kryptoměny začíná opět pořádně růst

V tomto případě však nemyslíme konkrétní zájem o koupi, držení nebo obchodování s kryptoměnami, ale to, jak hodně si lidé o kryptoměnách (a hlavně o Bitcoinu) googlí. Vyhledávání slova Bitcoin údajně opět dramaticky narůstá. Podporuje to i fakt, že pokud zadáte do vyhledávače zkratku USD, tak Bitcoin se vám zobrazí v navrhovaných možnostech na nejčastější vyhledávaná slova jinými lidmi. Bitcoin si tak tedy pomalu, ale jistě začíná razit cestu zpět do mainstreamu. A tak by to i mělo být. Ultimátním cílem kryptoměn a Bitcoinu by měla být právě adopce a ideálně používání na denní bázi.

Více o tomto tématu se můžete dočíst zde: cryptoslate.com

Profesor z Cambridge Univerzity vyvinul zcela nový typ kryptoměny

Adrian Kent, profesor na jedné z nejlepších univerzit světa, nedávno zveřejnil nový typ „kryptoměny“ nebo digitálních peněz. Má se jednat o S-money, které by měly sloužit pro rychlé a levné transakce, avšak nejsou podporovány blockchainem. Minimálně ne v takovém smyslu, v jakém jsme o blockchainu mluvili dosud. Kent totiž propojil své poznatky o zákonech kvantové mechaniky, které využil zejména při bezpečnosti dané kryptoměny a se kterými vyřešil i double-spending problém (problém dvojího utrácení).

Více o tomto fascinujícím tématu zde: crypto-reporter.com

Založení blockchain startupu je dnes snazší než kdykoliv předtím

Alespoň takový je názor spoluzakladatele kryptoměny NEO Erika Zhanga. Ten si myslí, že aktuálně je založení jakéhokoliv nového projektu mnohem jednodušší, než když se o to pokoušel on. Bylo to zhruba v roce 2014, kdy spolu s Da Hongfeiom založili Antshares (dnes známé pod jménem NEO) a začátky prý nebyly vůbec jednoduché. Dnes je však již všechno jinak a Erik Zhang si myslí, že začít s jakýmkoli kryptoměnovým projektem je aktuálně mnohem jednodušší.

Interview s Erikem Zhangem najdete na tomto odkazu: decryptmedia.com

Co číst dál?

Banky investují 50 milionů USD do blockchainu!

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro vás připravil Marek.

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Dahl Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Dahl
Host
Dahl

Pekna snuzka sracek, as usual 🙂 Dobrou noc.