[Zprávy] Každá firma má investovat do Bitcoinu! • Poloniex delistuje minimálně tři kryptoměny…

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Důvod, proč byl John McAfee včera v Evropě zatčen • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitcoin zpátky pod 12 000 USD • Vyhledávání termínu Ethereum na Googlu na ročním maximu • a další novinky

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během posledního dne v kryptosvětě. TRHY Bitcoin v současné době čelí...

Každá firma má investovat do Bitcoinu! • 3 společnosti nyní používají XRP na reálné platby • Korejský gigant Bithumb spustí decentralizovanou burzu • Každá firma by měla zvážit investice do Bitcoinu

Každá firma má investovat do Bitcoinu

Ric Edelman, špičkový poradce Wall Street a předseda společnosti Edelman Financial Services, řekl v rozhovoru pro Fast Money společnosti CNBC, že finanční poradci a investiční společnosti by měli zvážit alokování kapitálu do Bitcoinu. Za dva měsíce bude mít Bitcoin oficiálně 10 let. Během relativně krátkého období se ocenění Bitcoinu zvýšilo z nuly na 112 miliard dolarů, s denním obchodním objemem 13 miliard dolarů. Jakmile americká komise pro cenné papíry (SEC) schválí první kryptoměnový burzovní fond (ETF), zaznamená podle Edelman trh s kryptoměnami bezprecedentní příliv kapitálu z tradičního finančního sektoru.

Více se dočtete zde: https://cryptoslate.com/ (v EN).

Poloniex delistuje minimálně tři kryptoměny

Významná kryptoburza Poloniex oznámila ve středu svůj záměr ukončit veřejnou obchodovatelnost akcií více aktiv a odstranění svých maržových a úvěrových produktů pro zákazníky se sídlem v USA. Společnost, která byla založena v roce 2014, je v současnosti na 55. místě z hlediska denního objemu obchodování, podle agregátoru údajů CoinMarketCap. V únoru tohoto roku byla společnost převzata společností Circle. Tato burza v současnosti spravuje denní objem obchodu kolem 30 milionů dolarů. Z platformy se 10. října od 12:00 hod ET odeberou tři aktiva. Jsou to AMP (Synereo), EXP (Expanse) a GNO (Gnóza).

Více se dočtete zde: https://www.livebitcoinnews.com/ (v EN).

3 společnosti nyní používají XRP na reálné platby

Ripple je v současnosti třetí nejhodnotnější kryptoměnou podle tržní kapitalizace. Po sérii vysoce propagovaných pilotů konečně tři společnosti nyní komerčně využívají produkt Ripple xRapid. Společnosti MercuryFX, Cuallix a Catalyst Corporate Credit Union.

MercuryFX, který pomáhá klientům posílat a přijímat mezinárodní platby. Cuallix, usnadňuje převody mezi USA a Mexikem. Catalyst Corporate Credit Union poskytuje širokou škálu finančních služeb přibližně 1 400 družstvům.

Přičemž několik dalších firem v minulosti zkoumalo xRapid, včetně společností Western Union, MoneyGram, Viamericas a IDT.

Více se dočtete zde: https://www.coindesk.com/  (v EN).

Korejský gigant Bithumb spustí decentralizovanou burzu

Snad inspirovaný Binance, největší kryptoburzou na světě, chce Bithumb do roku 2019 spustit decentralizovanou směnárnu (DEX). Bithumb DEX, od kterého se očekává, že se zaměří na globální trh s kryptoměnami, bude spuštěn pod zámořskou dceřinou společností burzy mimo Jižní Koreje. DEX se v současnosti vyvíjí za pomoci sítě One Root Network (RNT). Zdroj blízký Bithumb DEX uvedl:

„Společnost Bithumb je jednou z vedoucích globálních kryptoburz. Je ale pravda, že většina uživatelů jsou Korejci. Nejnovějším rozhodnutím se zdá být reálná strategie společnosti konkurovat jiným vedoucím burzám na světovém trhu otevřením decentralizované burzy, která dostává pozornost na globálním trhu.“

Více se dočtete zde: https://www.ccn.com/ (v EN).

NAŠE NEJNOVĚJŠÍ VIDEO:

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro vás připravil Marek H.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře