[Zprávy] Jaké kryptoměny bude podporovat Samsung S10? • Kryptoměnové byznysy mají problém s otevíráním bankovních účtů • Monero řeší bug v peněžence

0
samsung galaxy s10

Jaké kryptoměny bude podporovat Samsung S10? • Kryptoměnové byznysy mají problém s otevíráním bankovních účtů • Monero řeší bug v peněžence • Adopce kryptoměn pomalu nabírá na obrátkách • V Keni úřadoval další kryptoměnový podvodník

Jaké kryptoměny bude podporovat Samsung S10?

Už jistý čas se ví, že Samsung má v plánu zabudovat vlastní kryptoměnovou peněženku do nejnovějšího modelu S10. Stále se však neví, jaké kryptoměny by to měly být. Samozřejmě se předpokládá, že půjde zejména o ty největší, jako je Bitcoin, Ethereum, Litecoin nebo Bitcoin Cash. Nicméně realita může být jiná. Šeptá se prý (kromě podpory Bitcoinu a Etherea) i o kryptoměně ICON, Basic Attention Token (BAT) nebo Enjin Coin.

Více informací o tomto tématu naleznete na následujícím linku: zerocrypted.com

Podle průzkumu mají kryptoměnové byznysy problémy s otevíráním bankovních účtů

Není žádným tajemstvím, že banky moc kryptoměny v lásce nemají. Není se čemu divit, vždyť se v mnoha případech dá hovořit o přímé konkurenci mezi bankami a kryptoměnami. Proto se banky všemožně snaží vlivu kryptoměn zamezit. Avšak to škodí zejména novým potenciálním byznysům a projektům. Ty mají totiž problémy otevírat bankovní účty pro své aktivity, protože jsou většinou označovány jako velmi nebezpečné nebo riskantní.

Více informací naleznete zde: financnemagnates.com

Monero má problémy s bugem – řešení by mělo přijít 6. dubna

Jedna z nejbezpečnějších a nejanonymnějších kryptoměn, Monero, má problémy. Naštěstí údajně nejde o nic vážného, ​​avšak i malý bug v peněžence umí nadělat velkou paseku. To si jistě uvědomuje i tým kolem této kryptoměny, který ihned po nalezení chyby v kódu nejenže začal pracovat na jejím odstranění, ale také vydal oficiální datum, kdy by k odstranění této chyby mělo dojít. To je zatím naplánováno na 6. dubna.

Pokud se zajímáte o Monero, tak určitě klikněte na tento link: nulltx.com

I hejtři kryptoměn si uvědomují nezbytnost adopce

I přesto, že sociální média stále o kryptoměnách nemluví v tom nejlepším světle, rétorika se může pomalu měnit. I kdyby se tak nestalo, všichni hejtři a lidé, kteří vehementně vůči kryptoměnám bojují, si však pomalu uvědomují, že něco se pomalu děje. Jde o adopci kryptoměn, které postupně začínají dobývat více a více sektorů. Od JPM Coin, přes drby o Facebook Coinu až po samotný Samsung. Vše nasvědčuje tomu, že adopce kryptoměn nabírá na obrátkách.

Více na toto téma na následujícím linku: newsbtc.com

V Keni úřadoval další scam

Samozřejmě, že všichni víme, že svět kolem kryptoměn je velmi nebezpečný. Stále o tom informujeme nejen my, ale i jiné portály, avšak lidé jako by se nechtěli poučit. I následující scam (podvod), který se rozšířil po Keni, byl lehce prokouknutelný. Brazilec Ricardo Rocha totiž sliboval všem svým investorům velké zisky z investování do Bitcoinu. Navíc sliboval většině investorů i plně hrazený pobyt ve Spojených arabských emirátech. Není nic jasnějšího než podvod tohoto typu. Kolik investorů nachytal a jaký trest ho za to postihl se dočtete v následujícím linku.

Bitcoin podvod jak se patří: cryptolinenews.com

Co číst dál?

Coinbase: Poskytovatelé dat prodávali data našich klientů třetím stranám

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro Kryptomagazín napsal Marek F.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na