[Zprávy] Fyzické Bitcoin futures odstartují v Asii již příští měsíc • „Hodně aut, málo BTC“ – Zakladatel Morgan Creek prodává své Lambo za BTC…

0
lambo bitcoin moon

Fyzické Bitcoin futures odstartují v Asii již příští měsíc • „Hodně aut, málo BTC“ – Zakladatel Morgan Creek prodává své Lambo za BTC • Kryptoburzy upírají svůj pohled na Rusko, i navzdory sankcím • Maltská vláda je pod vlnou kritiky pro nečinnost ohledně kryptoměn • Bitfinex integruje modul konektivity pro komerční využití

Fyzické Bitcoin futures odstartují v Asii již příští měsíc

Společnost Live Bitcoin News uvedla, že NASDAQ potvrdil své plány na spuštění Bitcoin futures v roce 2019. Zatímco časová osa ještě není známá, společnost CoinFLEXin iniciativu podporuje. CoinFLEX je společnost ve vlastnictví konsorcia, jehož součástí jsou společnosti Roger Ver a Trading Technologies International Inc.

Novou obchodní jednotku se sídlem v Hongkongu bude na postu generálního ředitele vést Mark Lamb, spoluzakladatel společnosti Coinfloor. Podle Bloombergu bude burza už během příštího měsíce nabízet fyzické futures kontrakty pro Bitcoin, Ethereum a Bitcoin Cash.

Více se dočtete zde: https://www.livebitcoinnews.com/ (v AJ).

„Hodně aut, málo BTC“ – Zakladatel Morgan Creek prodává své Lambo za BTC

Jason A. William, zakladatel fondu na správu digitálních aktiv Morgan Creek Capital Management, nabídl své Lamborghini na prodej. Nabídky v BTC jsou akceptovány. Na otázku, zda by ho uměl dodat do Chile, odpověděl, že za správné množství Bitcoinů ho dodá osobně.

V uplynulém roce zaznamenal Bitcoin pokles o přibližně 80 procent. Avšak mnozí experti se domnívají, že Bitcoin buď dosáhl dna, nebo je k němu blízko. Pokud je to pravda, může to být pro Williama velmi dobrý obchod.

Více se dočtete zde: https://bitcoinist.com/ (v AJ).

Redakce doporučuje: Gigafactory Tesla vznikne v Číně

Kryptoburzy upírají svůj pohled na Rusko, i navzdory sankcím

Sankce zavedené západními vládami vůči Rusku jako součást geopolitického zápasu nejsou vždy účinné na nedostatečně regulované odvětví. Ambiciózní podniky využívají každou příležitost k rozšíření a diverzifikaci. Zdá se, že to je důvod, proč rostoucí počet kryptoburz zaměřuje svou pozornost na Rusko a jeho diasporu.

Binance, největší burza podle denního objemu obchodování, neomezila přístup ke své platformě pro ruské uživatele. A právě u nich vidí velký potenciál růstu.

Huobi, která je čtvrtou největší kryptoburzou, již začala obchodovat v Rusku a spustila specializovanou platformu Huobi Russia. Zajišťuje 24hodinovou podporu na internetu v Rusku a call centrum. Další kryptoburzou, která plánuje rozšíření v Rusku, je Kucoin. Jejich internetová stránka už obsahuje i ruskou verzi.

Více se dočtete zde: https://www.livebitcoinnews.com/ (v AJ).

Maltská vláda je pod vlnou kritiky pro nečinnost ohledně kryptoměn

V roce 2018 se středomořský ostrov stal významným místem pro mnohé kryptospolečnosti. Kryptospolečnosti se rozhodly přesunout své podniky na Maltu. Mnohé z těchto platforem uváděly jako důvod pro tento krok nepříznivé předpisy ve svých předchozích místech.

Maltskou vládu však nedávno zasáhla kritika lídra opozice Adriana Delii o její ignoraci a nečinnosti týkající se trhu s kryptoměnami. Delia prohlásil, že dlouhotrvající kryptoměnový medvědí trh je důvodem ke znepokojení mnoha zainteresovaných stran. Vyjádřil obavy z ignorace vlády v této záležitosti, podle níž by investoři měli mít právo znát vládní pozici vzhledem ke stavu trhu. Pro Deliu je vládní mlčení v ostrém kontrastu s tvrzením, že se snaží, aby se Malta stala globálním blockchain ostrovem.

Více se dočtete zde: https://bitcoinist.com/ (v AJ).

Bitfinex integruje modul konektivity pro komerční využití

Podle nejnovějšího blogu na své oficiální internetové stránce Bitfinex uveřejnil svůj nejnovější systém konektivity institucionální třídy pro komerční využití. Tento systém byl zaveden ve spolupráci se švýcarskou společností Market Synergy.

Speciální vytvořenou síť společnosti Market Synergy pomůže bráně Bitfinexu „FIX Gateway“ poskytnout investorům přístup k populárním kryptoměnovým párům 24 hodin denně (24×7). Umožní také společnosti Bitfinex efektivně spravovat „co-location“ služby pro své institucionální klienty.

Více se dočtete zde: https://bitcoinexchangeguide.com/ (v AJ).

Přečtěte si dále:

5 klíčů k bohatství – odemknete jimi ty správné dveře (1. díl)

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro Kryptomagazín připravil Marek H.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na