[Zprávy] CEO Bakktu nervózní před začátkem obchodování • CEO BitMexu: BTC za 100 000 USD • a další novinky

0
(0)

Zprávy a souhrny

Denisa Falta
Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi.

Zde najdete stručné shrnutí těch nejdůležitějších zpráv z uplynulého víkendu, pod shrnutím potom najdete ke každé zprávě další informace. 

Trhy

Kryptokomunita o víkendu s napětím diskutovala o plánovaném spuštění BAKKTu. Všichni nyní čekají, jak trhy na dlouho očekávanou novinku zareagují. Někteří analytici se domnívají, že dojde k prudkému růstu ceny, jiní zase, že ke stagnaci nebo dokonce poklesu. Více v naší BTC analýze. Mezitím ceny všech kryptoměn o víkendu spíše padaly. Aktuálně se trh koupe v červených číslech, až na několik výjimek.

Tip: Aktuální ceny kryptoměn můžete nyní sledovat pohodlně i u nás – zde.

Kryptoměny

Banky, Burzy

Regulace

Blockchain

CEO BitMexu: BTC za 100 000 USD do tří let, Nakamoto už se nenajde

Arthur Hayes, CEO Bitcoin Mercantile Exchange (BitMEX), největší obchodní platformy pro obchodování s kryptoměnami na světě, říká, že kryptotrhy budou mít přímý dopad na to, jak se obchoduje s tradičními aktivy. Věří, že BTC v příštím roce dosáhne 20 000 USD a během následujících tří let dosáhne 100 000 USD. Pokud jde o debatu o identitě anonymního tvůrce BTC, Hayes říká, že jeho nebo její identita pravděpodobně zůstane navždy tajemstvím.

„Některé z praktik na našem trhu budou napodobovány v tradičním obchodování. … Jakmile pochopíte, že v příštích 10 letech bude vše digitální, uvědomíte si, že Bitcoin se může stát důležitou součástí budoucí ekonomiky.“

CEO Bakktu nervózní před začátkem obchodování

CEO Intercontinental Exchange, majitel bitcoinové futures platformy Bakkt, říká, že on a jeho tým jsou nervózní z pondělního zahájení obchodování BTC futures. Jeff Sprecher v novém rozhovoru s Fortune říká, že Bakkt zažil záplavu zvědavosti kvůli blížícímu se spuštění futures BTC, které budou vypořádány ve skutečných BTC, místo v hotovosti. Sprecher ale věří, že to může trvat měsíce, než bude jasné, jestli se Wall Street přidá.

Zatím to není poptávka. Je to intenzivní zvědavost. Je to pocit, že manažeři peněz chtějí chytit tento vlak.

Americký kongres bude diskutovat o kryptoměnách den po spuštění Bakktu

Americký kongres s jistou naléhavostí stanovil 24. září jako den, kdy má diskutovat o otázkách, týkajících se kryptoměn, spolu s vedením SEC. Jednání přichází jen den po otevření obchodování BTC futures na Bakktu.

Justin Sun tweetuje o plánech TRONu

Zakladatel společnosti Tron, Justin Sun, ohlásil nový plán pro kontrolu vkladů. V sérii tweetů dne 21. září Sun zdůraznil čtyři klíčové události pro proof-of-stake. Konkrétně se vývoj zaměří na způsoby distribuce výnosů a větší zapojení komunity.

Online ekonomická strategická hra v reálném čase

Online ekonomická strategická hra v reálném čase, Prospectors, bude spuštěna na Worldwide Asset eXchange (WAX). V blogovém příspěvku ze 17. září společnost WAX oznámila, že jeden z největších dApps na světě The Prospectors uvádí na trh blockchain WAX, na kterém si uživatelé kupují fyzické a virtuální položky pomocí tokenů WAX. Tato decentralizovaná strategická hra je založená na blockchainu, a odehrává se během zlaté horečky 19. století. Její vývojáři plánují, že by se postupem času mohla stát plně autonomní.

Co číst dále?

Adopce Bitcoinu – počet ATM vzrostl za 3 roky o 300 %

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: