[ZPRÁVY] Brian Armstrong: Kryptoměny dobudou mainstream jako poslední • LinkedIn zařadil Coinbase do seznamu top amerických firem

1
bitcoin-mainstream

Brian Armstrong: Kryptoměny dobudou mainstream jako poslední • LinkedIn zařadil Coinbase do seznamu top amerických firem • OKCoin si připravila zajímavou novinku pro institucionální investory • Boltz – nová kryptoměnová burza bez KYC spustila alfa testování • 5 nejaktuálnějších podvodů v kryptosvětě • Amazon může mít před sebou obrovský nárůst ceny

Brian Armstrong: Kryptoměny dobudou mainstream jako poslední

V nedávném interview se zakladatel burzy Coinbase Brian Armstrong vyjádřil, že kryptoměny dobudou svět mainstreamu jako poslední. Tento názor je zcela opačný od názoru například Tima Drapera, který si myslí, že kávu si za kryptoměny pořídíme nejpozději do roku 2022. Brian Armstrong však věří, že k mainstreamu přijde jako poslednímu. CEO burzy Coinbase se vyjádřil, že podle jeho názoru budou kryptoměny nejprve využívány na okrajové a méně frekventované transakce. Myslí si také, že na platbu prostřednictvím kryptoměn za kávu nebo hamburger si ještě nějaký čas počkáme.

Více na toto téma se dozvíte na tomto linku: coinrivet.com

LinkedIn zařadil Coinbase do seznamu top amerických firem

I druhá zpráva bude spojena s jednou z nejpopulárnějších burz v kryptoměnovém světě – Coinbase. Ta byla nepřímo oceněna, a to sociální sítí LinkedIn. Právě jedna z nejúspěšnějších sociálních sítí dnešní doby vydala nedávno seznam top firem, které mají sídlo ve Spojených státech. V úvahu vzala hned několik různých kritérií jako například poptávku po pracovních pozicích, udržování si zaměstnanců nebo angažovanost zaměstnanců. LinkedIn ocenil zejména možnosti, které Coinbase nabízí svým zaměstnancům (jako například částečný plat v kryptoměnách nebo velmi nízký turnover). Jde rovněž o jedinou společnost z kryptoměnového světa, která se propracovala do tohoto žebříčku.

Více o této výborné zprávě se dozvíte zde: kryptomagazin.cz

OKCoin si připravila zajímavou novinku pro institucionální investory

OKCoin patří nepochybně mezi ty nejznámější, největší a nejvyužívanější kryptoměnové burzy zejména díky poměrně velkému dennímu objemu transakcí. A právě ten se tato burza ještě rozhodla posílit novým programem „Premier“. Ten bude mít za cíl přitáhnout zejména institucionální investory a investory, kteří jsou připraveni vložit do kryptoměn obrovské sumy. Status „Premier“ dostanou všichni investoři, kteří po dobu 30 dní investují do platformy alespoň 100 000 dolarů. Ihned poté, co obdrží tento status, získají mnoho výhod.

Pokud se ptáte na to, jaké výhody získají, klikněte na tento článek: ccn.com

Boltz – nová kryptoměnová burza bez KYC spustila alfa testování

Pouze nedávno byla spuštěna nová kryptoměnová burza Boltz, která je zajímavá hned z několika důvodů (zatím spuštěna ve formě alfa testování, takže funkce jsou velmi omezené). Jedním z důvodů, proč si na tuto burzu třeba dávat pozor už nyní, je například fakt, že Boltz je postavená na Lightning Network a má za cíl pomoci právě LN k rozšíření a k větší adopci. Stejně je zajímavý i fakt, že tato burza umožní volný přístup a tedy nebude nutné žádné verifikování prostřednictvím Know-Your-Customer (KYC).

Více zajímavostí o tomto novém projektu naleznete na linku níže: bitcoinist.com

5 nejaktuálnějších podvodů v kryptosvětě

O nebezpečnosti tohoto sektoru by se dalo napsat nejen několik článků, ale pravděpodobně i několik knih. Tím, že je kryptoměnový svět poměrně nový, tak chyb je nepočítaně, a to se snaží hackeři a zloději využívat, co nejvíce se jen dá. Aktuálně je velmi populární phishing (pokus o získání citlivých a soukromých informací o uživatelích). Způsobů, jak získat tyto informace, je hned několik a hackeři jsou opravdu vynalézaví.

Pokud chcete vědět, jaké způsoby hackeři využívají, přečtěte si tento článek: bitcoinist.com

Amazon může mít před sebou obrovský nárůst ceny

Poslední zpráva nebude ze sektoru kryptoměn, avšak má velmi blízko i k technologiím i k investování. Jde totiž o akcie Amazonu, které by podle nejnovějších zpráv mohly mít před sebou skvělou budoucnost. Podle Douga Kassa, analytika pro společnost Seebreaze Partners Management, by do roku 2025 mohla mít akce Amazonu hodnotu až 5 000 dolarů. Doug Kass si také myslí, že pro Amazon je možný růst až o 175 %, protože aktuálně se cena hýbe kolem 1 830 dolarů.

Více na toto téma se můžete dozvědět zde: ccn.com

Co číst dál?

Bitcoin aktuálně překonal hranici 5000 a začal zase pumpovat!

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro vás připravil Marek F.

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Rob Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Rob
Host
Rob

Já myslím, že na tom něco je. Mainstream kryptoměny nestuduje a tak nelze očekávat, že bude mít jasno v tom, jaké výhody nebo nevýhody mají. Jejich nevýhody každopádně především z toho, že lidé mají de facto banku doma. A takovou je podstatně jednodušší vykrást třeba jen nátlakem na jednotlivce. V tom si myslím, že uspějí bankovní domy. Někteří lidé totiž dokonce opravdu nemusí mít zájem na znalosti svých privátních klíčů a raději jejich ochranu a správu přenechají institucím, ručícím za jejich bezpečnost. Nebudou je chtít znát právě z výše uvedeného důvodu. Mít banku doma je zároveň výhodou, protože se nemusíte… Číst vice »