[Zprávy] Bitcoin není ve spirále smrti • Čína oficiálně zakazuje Security Token Offerings…

0
(0)

Zprávy a souhrny

Proč se Bitcoin nenachází ve spirále smrti • Čína oficiálně zakazuje Security Token Offerings • Crypto Custody startup získal 8 milionů USD • Exodus, nový smartphone od HTC, podporuje Basic Attention Token • Huobi otevírá svou první kancelář v Rusku

Proč se Bitcoin nenachází ve spirále smrti

V poslední době se objevují zprávy o zhmotnění potenciální „spirály smrti“ v Bitcoin síti. Někteří lidé předpokládají, že při poklesu zisků z miningu část těžařů svá zařízení vypne. A to způsobí další pokles a další mineři skončí… Tak to bude pokračovat, až dokud nedojde k nevratnému kolapsu. Podle experta na bezpečnost a kryptopměnového výzkumníka Andrease Antonopoulose to ale Bitcoinu nehrozí:

„Proč se to pravděpodobně nestane, je dáno tím, že mineři uvažují v dlouhodobém horizontu. To znamená, že mají své investice vložené do zařízení a většinou nakupují levnou elektřinu přes dlouhodobé kontrakty a tak svá zařízení nevypínají.“

Více se dočtete zde: https://www.ccn.com/ (v AJ)

Čína oficiálně zakazuje Security Token Offerings

V rámci pokračujících restrikcí proti digitálním měnám, Národní banka Číny (PBoC) oficiálně zakázala Security Token Offerings (STO). Na internetovém finančním fóru v Pekingu vystoupil Pang Gongsheng, zástupce guvernéra PBoC s tím, že obchod s STO, který nedávno začal, je v Číně stále v podstatě nelegální finanční aktivita.

Kromě tohoto formálního uznání zákazu obou počátečních nabídek a STO zástupce guvernéra také uvedl, že většina finančních operací, které byly provedeny pomocí virtuálních peněz v Číně, je podezřelá z nekalého jednání. Mezi ně patří pyramidová schémata, nelegální získávání finančních prostředků a jiné typy finančních podvodů.

Mimo to vedoucí Bureau of Financial Work v Pekingu, Huo Xuewen, také údajně vydal varování před propagací STO a řekl:

„Chci upozornit ty, kteří podporují získávání finančních prostředků prostřednictvím STO v Pekingu. Nedělejte to zde v Pekingu. Pokud toho nenecháte, budete vykopnuti,. „


Více se dočtete zde:
https://bitcoinist.com/ (v AJ)

Crypto Custody startup získal 8 milionů USD

Společnosti Two Sigma Ventures a ConSensys (vývojářské studio společnosti Ethereum), investovaly 8 milionů USD do společnosti Trustology. Ta vyvíjí řešení pro správcovství digitálních aktiv. Alex Batlin, zakladatel a CEO společnosti Trustology, vysvětlil:


„Trustology je jedinečná směs lidí, procesů a klíčového managementu technologií. Nabízí průmysl digitálních aktiv s vysokou rychlostí přístupu a bezkonkurenční jednoduchostí používání. Trustology usiluje být značkou digitálních aktiv budoucnosti.“


Očekává se, že financování od investorů se použije k vytvoření nových produktů, podporu více tříd digitálního majetku a přilákání mezinárodních zákazníků. Více se dočtete zde:
https://www.ccn.com/ (v AJ)

Exodus, nový smartphone od HTC, podporuje Basic Attention Token

TC Exodus 1 se na základě svých specifikací jeví jako obyčejný telefon: 6palcový displej, čipová sada Qualcomm Snapdragon 845 a Android 8.1. To, co je na něm výjimečné, je sada blockchain a kryptoměnových funkcí zabudovaných přímo do telefonu.

Každý Exodus 1 je uzlem na blockchainové síti HTC. I díky dalšímu integrovanému vybavení si telefon klade za cíl umožnit uživatelům bezpečně ukládat a obchodovat s kryptoměnami. Telefon je také určen na podporu BTC, LTC, ETH a ERC-721 Ethereum prostřednictvím integrované peněženky Zion.

Smartphone dostal do vínku výchozí prohlížeč Brave, který otevřel cestu pro Basic Attention Token (BAT) nové skupině potenciálních uživatelů. BAT je kryptoměna, která umožňuje uživatelům dostávat náhradu za sdílení svých údajů a sledování reklam. V současnosti je kompatibilní pouze s prohlížečem Brave. Více se dočtete zde: https://cryptoslate.com/ (v AJ)

Huobi otevírá svou první kancelář v Rusku

Singapurská kryptoburza Huobi oficiálně otevřela svou první pobočku v Rusku, stalo se tak ve čtvrtek 6. prosince. Moskevská burza, nazvaná Huobi Russia, vznikla ve spolupráci s Ruskou rozvojovou bankou (VEB) a jejím digitálním transformačním centrem spolu s podporou regionálního programu Huobi Cloud.

Obchodní ředitel společnosti Huobi, David Chen, se nechal slyšet, že spuštění Huobi Russia pomůže v propagaci přední technologie a obchodních zkušeností společnosti ruským uživatelům. Andrei Grachev, CEO společnosti Huobi Russia, také zaznamenal rostoucí objem krypto obchodování v Rusku. Prohlásil, že objemy nedávno překročily 20 milionů USD během jednoho dne. A to bez ohledu na aktuální medvědí trh. Více se dočtete zde: https://www.ccn.com/ (v AJ)

Přeloženo ze slovenského originálu, dnešní zprávy pro vás připravil Marek H.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: