[Zprávy] • Coinbase má novou funkci v aplikaci • Blockchain na sledování léků pro FDA • a další novinky dne

0
FDA blockchain

Protože o Libře už toho bylo dnes napsáno dost, pojďme se podívat i jinam. Coinbase přidává k aplikaci real-time upozornění na cenu, velké farma firmy spolupracují s FDA na blockchainovém sledování léků a další novinky dne.

Tip: podívejte se na dnešní analýzu BTC od IX..- co se bude dít dál?

Coinbase přidává novou funkci k aplikaci

Kryptoburza Coinbase přidává novou funkci ke své mobilní aplikaci, a to na real-time upozorňování na změny cen. Funkce bude podporovat všechny kryptoměny, dostupné na Coinbase a bude k dispozici pro iOS i Android.

Coinbase a zero-day útok

Dnes ještě jednou o Coinbase – kryptoburza se snažila dnes ujistit investory, že cílem posledního hackerského útoku nebyly klientské účty. Útok se údajně zaměřil jen na zaměstnance Coinbase a účty klientů a investorů zůstaly nedotčené. Útočníci se snažili využít tzv. Zero day u prohlížeče Firefox.

Více informací v AJ zde.

KuCoin a BitBNS přidávají Binance coin

Další dvě burzy se rozhodly podpořit Binance a její BNB. KuCoin a indická burza Bitbns, což znamená, že BNB je nyní k dispozici pro další 1.3 miliardu lidí.

Další informace v AJ zde.

IBM, Merck a Walmart spolu s FDA budují blockchain

IBM, Merck a Walmart byli vybráni pro pilotní program americké státní agentury US Food and Drug Administration (FDA), který bude zkoumat využití technologie blockchainu pro zlepšení bezpečnosti a distribuce léků na předpis. Společnosti uvedly, že budou spolupracovat s poradenskou společností KPMG na vytvoření sdílené sítě bloků, která umožní monitorování produktů ve farmaceutickém dodavatelském řetězci v reálném čase.

Další info v AJ zde.

100 japonských firem sdílí informace o výrobě pomocí blockchainu

Společnost TOKYO – Mitsubishi Electric a Yaskawa Electric patří mezi 100 největších japonských výrobců, kteří si navzájem vyměňují výrobní data za účelem zvýšení efektivity, přičemž pomocí technologie blockchain zajišťují, že jejich informace zůstanou v bezpečí.

Další info v AJ zde.

Co číst dál?

Jakmile cena BTC prolomí hranici 10 000 USD, čeká nás 15 000 USD

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na