[Zprávy] Poloniex spustil novou mobilní aplikaci, Bithumb expanduje a další novinky

0

Poloniex spustil novou mobilní aplikaci • Spojené království je připraveno stát se kryptolídrem • Bithumb expanduje do Japonska a Thajska • BlackRock – největší správce aktiv na světě zkoumá trhy s Bitcoinem • COBINHOOD spouští obchodování s páry krypto/USD • Akademici: Bitcoin je digitální zlato • Ruské univerzity otevírají kryptostudijní programy

Poloniex spustil novou mobilní aplikaci

Poloniex, americká kryptoburza, spustila obchodní aplikaci pro mobilní uživatele. Toto je první oficiální mobilní aplikace od společnosti Poloniex. Je dostupná v systémech Android a iOS. Společnost Poloniex říká, že chce dát lidem to nejlepší napříč platformami. Uživatelé mají přístup k množství obchodních aplikací, jako jsou aktualizace tickerů v reálném čase na všech trzích, grafy v různých časových intervalech, možnost spravovat konkrétní mince a možnost vytvářet upozornění na změny cen. Více se dočtete ZDE: https://bitcoinist.com/ (v EN)

Spojené království je připraveno stát se kryptolídrem

Nová zpráva tvrdí, že Spojené království je připraveno stát se lídrem v blockchain technologii a kryptoekonomice. Závěr pochází z analýzy velkého inovačního centra DAG Global and Deep Knowledge Analytics, jakož i parlamentní skupina v blockchain oblasti, která zjistila, že Británie disponuje všemi základními zdroji potřebnými na to, aby uspěla ve vznikajícím prostoru. Více se dočtete ZDE: https://bitcoinist.com/ (v EN)

Bithumb expanduje

Jedna z největších kryptoburz v Jižní Koreji, Bithumb, se rozšiřuje do Japonska a Thajska. Společnost pracuje na získání licencí finančních regulačních orgánů obou zemí. Nové lokality jsou součástí globálního plánu rozšiřování burzy. Více se dočtete ZDE:  https://news.bitcoin.com/ (v EN)

Největší správce aktiv na světě zkoumá trhy s Bitcoinem

Investiční společnost BlackRock zkoumá Bitcoin, aby zjistila, zda by měla investovat do Bitcoin futures. Společnost BlackRock nabízí investiční služby pro instituce na Wall Street, individuální investory a nadace. Firma 31. března 2018 ohlásila, že jménem investorů, celosvětově spravovala aktiva v hodnotě přibližně 6,317 bilionů USD. Podle zprávy Financial News, společnost BlackRock zřídila pracovní skupinu, která zkoumá, jak nejlépe využít narůstající zájem o kryptoměny. Více se dočtete ZDE: https://dailyhodl.com/ (v EN)

COBINHOOD spouští obchodování s páry kryptoměna/USD

COBINHOOD, kryptoplatforma s nulovými poplatky, spouští novou funkci, která umožňuje uživatelům obchodovat s obchodními páry kryptoměna/USD. Tento krok je v souladu s cílem platformy ukrojit si mnohem významnější podíl z rozvíjejícího se kryptotrhu. Podle společnosti budou vklady v USD přijímány od 20. července 2018. Zvláštní význam má to, že společnost COBINHOOD uzavřela dohodu se společností ePay, s cílem poskytnout bezproblémové platební rozhraní pro své operace. Společnost také nedávno představila plány na vytvoření decentralizované výměnné platformy. Více se dočtete ZDE: https://bitcoinist.com/ (v EN)

Akademici začínají brát Bitcoin vážně

Jelikož ceny kryptoměn jsou v neustálém pohybu, experti a neformální pozorovatelé se snaží předpovídat budoucnost digitální ekonomiky. Kromě trvalé fascinace médií s vyhlídkou Bitcoinové bubliny, se sociální sítě hemží rozhovory o digitálních měnách. Tento týden Noah Smith, odborný asistent financí na univerzitě Stony Brook, vytvořil přesvědčivou předpověď pro budoucnost Bitcoinu. Více se dočtete ZDE: https://cryptoslate.com/ (v EN)

Ruské univerzity otevírají kryptostudijní programy

Tři ruské univerzity oznámily, že spouštějí nové kurzy související s kryptoměnami a šifrovacími technologiemi. Vzdělávací programy budou nabízeny začátkem nového akademického roku na podzim. Pokrývají širokou škálu témat, včetně kryptografie, blockchainu a distributed ledger systémů, alternativních platebních systémů, digitální ekonomiky, účetnictví a řízení. Některé kurzy budou vyučované v angličtině, zaměřené na zahraniční studenty, ale i na Rusy, kteří hledají kariérní příležitosti v mezinárodním prostředí kryptoprostoru. Více se dočtete ZDE: https://news.bitcoin.com/ (v EN)

Naše nejnovější video:

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře