[Zprávy] Hongkongská SFC: Zákazy nejsou řešením • Gemini Dollar je zúčtovatelné na BitPay…

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • White paper pro digitální dolar připravuje půdu pro americkou CBDC • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Největší velryba? Grayscale vzbuzuje obavy o centralizaci Bitcoinu • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin prolomil...

Hongkongská SFC: Zákazy nejsou řešením • BitPay spouští zúčtování v Gemini Dollar • Platební platformy přestávají být zajímavé • Steve Wozniak, spoluzakladatel Apple, spouští EQUI Global-Blockchain venture fond • Indie: Blockchain a AI ovlivňuje nové pracovní příležitosti

Hongkongská SFC: Zákazy nejsou řešením

Zatímco se kryptoměny stávají stále běžnějšími, předpisy týkající se krypto systému jsou komplikované. Jak daleko mohou úřady skutečně tlačit na tento proces? Tokeny, které se považují za cenné papíry, mohou být regulovány určitými orgány, jako je SEC, ale co jiné virtuální měny? Hongkongská komise pro cenné papíry a futures (SFC) věří, že úplný zákaz tokenů není řešením.

Více se dočtete zde: https://www.livebitcoinnews.com/ (v AJ).

BitPay spouští zúčtování v Gemini Dollar

Společnost BitPay byla založena s cílem rychlejšího, bezpečnějšího a levnějšího provádění plateb pomocí Bitcoinu pro organizace po celém světě. Zavedení stabilecoinu USDC a GUSD nabízí zákazníkům BitPay novou alternativu k tomu, aby mohli nabízet spolehlivé altcoiny.

Více se dočtete zde: https://www.ccn.com/ (v AJ).

Platební platformy přestávají být zajímavé

Společnost Barclays pozastavila svou práci na navrhované platformě obchodování s kryptoměnami. Spojené království od nynějška upřednostňuje to, aby digitální aktiva nebyla zahrnuta do původních obchodních aktivit. Barclays původně založil tým čtyř osob, který zkoumal výhody vytvoření platformy pro virtuální obchodování s aktivy pro banku. Chris Tyrer a Marvin Barth, Lee Braine a Matthieu Jobbe Duval byli členy týmu.

Více se dočtete zde: https://www.livebitcoinnews.com (v AJ).

Steve Wozniak, spoluzakladatel Apple, spouští EQUI Global-Blockchain venture fond

Nový fond rizikového kapitálu se zaměřuje na změnu koncepce tradičního průmyslu s tím, že umožňuje neinstitucionální investice a umožňuje investorům obchodovat na externích kryptografických burzách prostřednictvím společnosti EquiTokens. Jak uvedl Wozniak, posláním společnosti je hledat, podporovat a financovat blockchain a technologické hvězdy zítřka. Wozniak poznamenal, že společnost již spolupracovala s více než 20 podniky, které dosud nebyly oficiálně spuštěny.

Více se dočtete zde: https://cointelegraph.com/ (v AJ).

Indie: Blockchain a AI ovlivňuje nové pracovní příležitosti

Blockchain a AI ovlivňuje nové pracovní příležitosti. Říká indický ministerský předseda. Podle článku v New York Times představují vznikající technologie, jako například blockchain a umělá inteligence, vážnou hrozbu pro existenci lidské pracovní síly. Tento článek podpořil jeho postoj tím, že zahrnul příslušné statistiky. Nicméně Narendra Modi, předsedkyně vlády Indie, se domnívá, že tyto technologie nenahradí lidské pracovníky. Namísto toho premiér uvedl, že lidé by se měli přizpůsobit svou prací tak, aby odpovídali tomuto vývoji.

Více se dočtete zde:https://bitcoinexchangeguide.com/ (v AJ).

Přeloženo ze slovenského originálu, který pro vás připravil Marek H.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
Hodnocení článku
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře