[Přehled trhu] 10.01.20 Bitcoin propadl o 600 USD [BTC] -5% • [XLM] +2,33% • [LSK] 14,15% [ETH] -2,45%

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Americký dolar jsou směšné peníze – tvrdí Winklevossovi • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Winklevossovi předpovídají zajímavý týden pro BTC • Goldman Sachs zvažuje vývoj vlastního stablecoinu • a další novinky

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během posledního dne v kryptosvětě. TRHY Bitcoin v posledních 24 hodinách...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Bitcoin včera propadl o 500 USD a vymazal tak dvoudenní růst. Tento propad na Bitcoinu stáhl většinu zisků i na altcoinech, ale jsou i takové, které ještě rostly.

Nejlepší růst včera zaznamenal LISK (LSK) když vytvořil pumpu o velikosti 14%. Největší propad z top 100 kapitalizace postihl Nash Exchange (NEX) se ztrátou -13,78%.

[BTC/USD] V roce 2020 +9,03%

Bitcoin měl včera večer hodnotu 7 820 USD, poté, co ztratil 600 USD. Tento propad ale ještě neskončil a tak se nedá hovořit o uklidnění situace. Nejbližší podpora je na 7 524 USD, kam se zdá míříme. Otázkou zůstává, zda bulls budou mít sílu udržet tuto podporu a úspěšně se odrazit k 8 000 USD. Bitcoin zároveň propadl do bearish kanálu, který zde máme od léta 2019 a tak je nálada investorů na trhu momentálně negativní.

[XLM/USD] V roce 2020 +6,08%

XLM stejně jako ETH propadl poté, co Bitcoin přes noc ztratil 600 USD na hodnotě. U XLM jsme ukončili triangl a bulls zaútočili na hodnoty 0,052 USD. Momentálně se pohybujeme na hodnotách 0,047 USD a propadům zdá se není konec. Nejbližší podporu vidíme na 0,0462 USD, ale tato podpora ještě nebyla testovaná a tak musíme počítat i z 0,045 USD. Dnešní růst je o velikosti +2,33%. XLM je sice stále v plusu, no následující dny mohou tento růst zcela vymazat.

[LSK/USD] V roce 2020

Podíváme se dnes i na největší růst z TOP 100 nejkapitalizovanějších coinů. LSK dnes přidal na růstu 14,15% a knotem jsme až nad 47,2%. LSK podle TA patternu ukončil rostoucí triangl, ale tato pumpa překvapila. Právě proto má LSK prostor dnes v našem článku. Z pohledu budoucnosti je ještě brzy přemýšlet nad tím, zda si tento růst LSK udrží.

Nejbližší support je až na 0,591 USD a momentální pumpa ještě nemusí znamenat pohyb ani směrem nahoru ani dolů. Budeme si muset počkat den na to, zda v tomto růstu budou investoři pokračovat nebo se podíváme na výše zmíněnou podporu.

[ETH/USD] V roce 2020 +8,23 %

Ethereum získalo v posledním růstu až 15%, ale situace se také změnila po propadu Bitcoinu. Růst na Ethereu jsme v předchozí analýze predikovali, protože se ETH pohybuje v rostoucím kanálu, podobné to je i na Litecoinu. Momentálně vidí analytici možný propad k 130 USD, kde je support line kanálu.

Děkujeme, že jste si i dnes našli čas na analýzu a přehled trhu. Těšíme se na Vaši přízeň během celého roku.

Co číst dále?

Bitcoin za 10 let předvedl růst o 1 milion procent. Je Bitcoin skutečně mrtvý?

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře