Blockchainové společnosti se spojily ve snaze přinést ekonomickou úlevu Venezuele

0
(0)

Ontology a Venezuela Blockchain se rozhodly spolupracovat na využití technologie blockchainu a najít řešení, která pomohou zlepšit stav venezuelské ekonomiky.

Je všeobecně známo, že Venezuela dlouhodobě zápasí s hospodářskou krizí a hyperinflací. S nabídkou pomoci a pokusit se přinést ekonomickou úlevu ve prospěch občanů nyní přichází Ontology (vysoce výkonná veřejná blockchainová platforma), která se ve svém úsilí spojila s Venezuela Blockchain.

Ontology chce pomoci Venezuele

Společnosti využívají nově vznikající technologie k podpoře sociálního a ekonomického rozvoje v zemích Latinské Ameriky. Prostřednictvím tohoto partnerství se Venezuela Blockchain snaží realizovat řadu zajímavých iniciativ za pomoci Ontology. Aby vůbec bylo možné zahájit spolupráci, bude Ontology blockchain a Ontology platforma integrována do charitativního, sociálního programu Venezuela Blockchain. Cílem spolupráce je vytvoření systému, pomocí kterého bude možné poskytnout občanům země základní příjem. A v neposlední řadě se také Ontology tímto krokem pokouší vzdělat a povzbudit místní obyvatele, aby se nebáli a vyzkoušeli si online práci s kryptoměnami.

Erick Pinos, jeden z lídrů Ontology pro oblast Ameriky k tomu poznamenal:

“Neustále se rozvíjející  blockchainová komunita ve Venezuele dokazuje velký vzestup této země jako dynamického centra v oblasti DLT a jsme nadšeni, že můžeme otevřít pomyslné dveře a navazujeme spolupráci mezi členy venezuelské a Ontology komunity. Toto dnešní oznámení vyjadřuje náš závazek rozšiřovat naše vlastní komunitní obzory a dodávat DLT řešení na míru tak, aby přinášela užitek občanům po celém světě.”

Závěr

Ekonomická krize, která zemi s největšími zásobami ropy na světě a 30 miliony obyvatel svírá už sedmým rokem je znát na každém kroku. Jedním z kroků, kterými se vláda pokouší situaci zvládnout bylo i zavedení národní kryptoměny Petro. Nutno ale podotknout, že o něj mezi Venezuelany není skoro žádný zájem. Oproti tomu ohlášená spolupráce s fungující společností Ontology, která není na poli kryptoměn a blockchainu žádným nováčkem by mohla občanům této země v tomto těžkém období skutečně pomoci. Mimochodem věděli jste, že inflace loni dosáhla 9585 procent oproti 130 060 procentům o rok dříve?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img