[Týdenní zprávy] Hodlování ETH těžaři je na ATH, BTC tranzakce ATH,Stellar, Binance, Google, Sony a další novinky

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Kryptoburza Gemini uvádí DeFi tokeny • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • EU navrhuje zákon pro regulaci kryptoměn • Glassnode: Uniswap může být pod kontrolou Binance • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě.  TRHY Po několika dnech prudkého poklesu...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a potřebujete před novým týdnem přehled toho, co se událo, máte možnost. Plus bonus – čerstvá zpráva dne. Vše přehledně na jednom místě najdete právě v našich Týdenních zprávách, v CZ jazyce, pouze na kryptomagazin.cz.

Naše aktuální analýzy: TeslaETH a BCH, BTC/USD, Zlato, TRX/USD

Tip: Aktuální ceny kryptoměn můžete sledovat i na Kryptomagazinu – zde.

Zprávy 03.02 – 09.02.20

Kryptoměny

Burzy, banky

Regulace, státní kryptoměny

Mining

Blockchain, technologie

Zpráva týdne:

Bitcoin prolomil hranici 500 milionů transakcí

Bitcoinová síť zpracovala už 500 milionů transakcí od svého prvního uvedení do provozu 3. ledna 2009. Podle datového serveru Satoshi – pojmenovaného po vynálezci Bitcoinu – bylo na bitcoinovém blockchainu provedeno 500,0165 milionů transakcí. Bitcoinová síť v posledních třech letech zdvojnásobila počet transakcí z 250 milionů v roce 2017.

ICE, mateřská firma Bakktu, nabídla údajně 30 mld. USD za eBay

Intercontinental Exchange (ICE), provozovatel New York Stock Exchange (NYSE) a bitcoinové obchodní platformy Bakkt, údajně učinil neformální nabídku na nákup eBay, hlásí Wall Street Journal. Nabídka je v hodnotě 30 miliard USD.

Japonsko chce vlastní kryptoměnu kvůli obavám z té čínské

Japonsko pociťuje tlak čínských úřadů a chce si pospíšit s digitálním jüanem. Podle zprávy ze 7. února nejvyšší zákonodárci v zemi vyzývají vládu, aby usilovala o zařazení digitálních měn do programu G7 na letošní rok.

Novinky:

Fake news: Bitcoin se prý propadl za den o 56 %

Dva respektované portály Yahoo! Finance a Investing.com sdílely přes týden články, které falešně tvrdily, že cena Bitcoinu se za jeden den propadla o 56 %.
Články byly pravděpodobně napsány počítačovým programem (botem), který se snažil zvýšit výnosy z reklamy díky clickbaitovému titulku.

Gemini uzavřela spolupráci s TradingView

Americká kryptoburza Gemini, za níž stojí dvojčata Tyler a Cameron Winklevossovi, integrovala do svého systému populární službu pro technickou analýzu TradingView.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře