[Týdenní zprávy] Bitcoin hashrate padá, Halving, CEO Goldman Sachs: Recese už začala – Vše podstatné v tomto týdnu

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Odpolední zprávy] • Trhy končí týden v červených číslech • Velryba přesunula BTC za 1,45 mld. USD • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Poté, co se Bitcoin vzpamatoval...

[Večerní souhrn článků] • Ripple vytváří blockchain pro centrální banky • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste před novým týdnem přehled všeho důležitého, co se během něj událo, máte možnost. Plus bonus – čerstvá zpráva dne. Vše přehledně a na jednom místě najdete v našich Týdenních zprávách, v CZ jazyce, pouze na kryptomagazin.cz.

TA: ETH/USD a LTC/USD,  BTC/USD a LTC/USD, SP500 a DAX,  Microsoft a AppleBTC/USD a NASDAQ

Nejnovější přehled trhu:

Tip: Aktuální ceny kryptoměn můžete sledovat i na Kryptomagazinu – zde

Zprávy 23.03 – 29.03.20

Kryptoměny, kryptotrhy

Kryptoburzy a banky

Regulace, státní digitální měny

Blockchain, technologie, zajímavosti

Zpráva týdne:

Obtížnost těžby bitcoinů se snížila

Obtížnost těžby bitcoinů, ukazatel konkurence mezi těžaři, zaznamenala druhý největší pokles v historii sítě. Obtížnost se 26. března snížila přibližně o 16 % na ~ 13,90 bilionu ve srovnání s 16,55 bilionu v předchozím cyklu, zaznamenaném 9. března. Obtížnost je navržena tak, aby se upravovala každých 2 016 bloků nebo přibližně jednou za dva týdny. To znamená, že někteří těžaři už vzdali závod o těžbu a skončili.

Vláda Emirátů zavádí místo manuálního režimu blockchain v reakci na Covid-19

Vláda Spojených arabských emirátů zaznamenala 140 případů nákazy COVID-19 a dvě úmrtí. Vláda nyní aktivně využívá nové technologie ve snaze epidemii potlačit. Podle zdrojů, ministerstvo komunitního rozvoje Spojených arabských emirátů (MOCD) nyní nahradilo své stávající papírové systémy digitalizovanými systémy, aby minimalizovalo osobní kontakt s občany. Agentura kategoricky prohlásila, že nyní se při plnění svých povinností spoléhá na blockchainové systémy, chatovací aplikace a digitální identitu občanů.

Čína urychluje proces spuštění vlastní kryptoměny. Cítí příležitost

Světové centrální banky se uchylují k agresivním krokům v boji proti následkům koronaviru  také tlačením peněz, Čínská centrální banka (PBoC) urychluje proces zavedení digitální měny centrální banky (CBDC). Čína tvrdí, že už dokončila vývoj základních funkcí a nyní připravuje zákony, které pomohou její implementaci. (cointelegraph.com)

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře