[Týdenní zprávy] Jižní Korea, 20% daně, Novogratz: Akcie Tesly jsou jako Bitcoin, Davos 2020, Libra, SEC, Bitcoin, Ethereum, XRP

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Cardano může být brzy podporováno na Trezoru a Ledgeru • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Odpolední zprávy] • Bitcoin propadá ke 30 000 USD • Rotschildové investují do Grayscale Bitcoin fondu • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulých 24 hodin v kryptosvětě. TRHY Po dalším falešném pokusu...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a potřebujete před novým týdnem přehled toho, co se událo, máte možnost. Plus bonus – čerstvá zpráva dne. Vše přehledně na jednom místě najdete právě v našich Týdenních zprávách, v CZ jazyce, pouze na kryptomagazin.cz.

Naše aktuální analýzy: ETH/USD, BTC/USDLTC, NEO, BTC/USDBSV/USD, LTC/USD, BTC/USD a BCH/USD

Přehled trhu za poslední dny:

[Přehled trhu] 26.01. [XRP] 15,6% Konec špatných časů? [BTC] 8 340 USD Končí propad? [LSK] 46,4% láká na současný růst!

[Přehled trhu] 24.01.20 Bitcoin ztratil 850 USD! [BTC] -4% [LTC] -8% [BSV] -16,25% [ETC] -9,71% [DASH] -7,9%

[Přehled trhu] 22.01.20 [ADA] Cardano HARD-FORK v polovině února 2020! [BTC] -0,33 % [BNB] Ascending triangle

Tip: Aktuální ceny kryptoměn můžete sledovat i na Kryptomagazinu – zde.

Zprávy 20.01 – 26.01.20

Kryptoměny

Státní kryptoměny, stablecoiny

Regulace

Kryptoburzy / banky

Blockchain / zajímavosti

Zpráva týdne:

Jižní Korea zvažuje zavedení 20% daně z příjmu na kryptoměny

Podle zprávy, zveřejněné v místních novinách v anglickém jazyce The Korea Times dne 20. ledna, ministerstvo údajně nařídilo přezkoumání zdanění kryptoměn. Korea Times citovaly anonymního úředníka, který údajně uvedl, že ministerstvo svůj plán nedokončilo, ale poznamenal, že vláda může na kryptopříjmy uložit 20% daň. Novinky o navrhované sazbě navazují na zprávy z počátku tohoto měsíce, že Jižní Korea připravuje daňový režim pro zisky z obchodování s kryptoměnami.

Bitfinex nyní umožňuje spravovat až 100 účtů z jednoho hlavního účtu

Kryptoburza Bitfinex přidala na svou platformu novou funkci, která umožňuje institucionálním obchodníkům vytvořit v rámci jednoho hlavního účtu až 100 podúčtů. Funkce „podúčtu“ byla povolena kvůli rostoucí institucionální poptávce, uvedla kryptoburza Bitfinex a dodala, že umožní uživatelům nasazovat různé obchodní strategie současně. Bitfinex není jedinou kryptoburzou, která tuto funkci nabízí. Binance nabízí od prosince 2018 až 200 podúčtů. Gemini také nedávno představila tuto funkci s „neomezeným“ počtem podúčtů.

Novinka týdne:

Vlastníků BTC přibývá: 784 147 adres drží nejméně jeden Bitcoin

Počet bitcoinových adres za posledních 10 let zaznamenal mírný lineární růstový model. Podle zpravodajského portálu Glassnode v současnosti existuje 784 149 BTC adres, které mají minimálně jednu minci.

Momentálně existuje více než dvojnásobný počet adres s více než jednou mincí BTC, než tomu bylo na začátku roku 2015. Meziročně tak vzrostl o 11% ze 707 000 adres na 784 147 k roku 2020. Počet adres, které mají 0,1 – 1 BTC se od roku 2019 do začátku roku 2020 zvýšil o 12%.

Davos 2020: Aktualizace ze Světového ekonomického fóra

  • Akcie jsou dražší než kdykoliv předtím od roku 2002, ale zdá se, že světovou podnikatelskou elitu to nezajímá! Bitcoin a kryptoměny mohou být řešením přechodu z akcií na poměrně nový, neprozkoumaný trh.
  • Generální ředitel společnosti Blackstone říká, že se podniky musí zabývat klimatickými změnami.
  • Týden poté, co USA a Čína dosáhly příměří ve své obchodní válce, se tento týden na světové scéně znovu obviňovaly. Evropští politici tvrdí, že jsou připraveni bránit se a přijít s odvetou proti jakýmkoli americkým clům poté, co prezident Trump ohlásil novou obchodní válku proti Evropě v rámci svého globálního boje o obchod. Bitcoin v tomto týdnu reagoval masivním propadem a ztratil na hodnotě téměř 1 000 USD.
  • Itálie a Británie budou čelit americkým clům, pokud budou pokračovat v zdanění digitálních společností, jako jsou Google a Facebook, varoval ministr financí USA Steven Mnuchin.

 

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

18 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
18 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře