Příští ekonomický pád bude zahrnovat nákup krypta – tvrdí Ron Paul

1
ekonomika, recese, kryptoměny, bitcoin

V letošním roce byla věnována velká pozornost bankovnímu systému, protože bojuje o udržení hospodářství nad vodou. Bývalý kongresman, Ron Paul, se na nedávném summitu rozpovídal o budoucnosti ekonomiky a kryptoměn.

Temná doba pro ekonomiku

V rozhovoru s Naomi Brockwell se bývalý kongresman Spojených států amerických, Ron Paul, rozpovídal o boji mezi vládou a kryptoměnovým průmyslem. Rozpovídal se, že vláda nese veškerou zodpovědnost za ekonomiku a svým jednáním způsobuje recesi.

V rozhovoru dále tvrdil, že hospodářská soutěž je zdravá díky decentralizovaným digitálním aktivům, které to umožňují. Kvůli velkému nedostatku bankovního systému je zde velká odpovědnost za ochranu bohatství.

Ron Paul předpovídá závažný hospodářský krach. Jako první také upozornil na negativní činnost FEDu.

„Není to snadné, doufejme, že trh s kroptoměnami pomůže. Ochrana bohatství se tradičně provádí vlastnictvím věcí. Lidé se budou chtít dostat z dolaru a kupovat aktiva, jako je třeba nemovitost. Někteří lidé zas budou kupovat kryptoměny.“

Dle Paula spořicí a investiční fondy již nejsou oporou díky negativním úrokovým sazbám. Lidé si tak musí být vědomi toho, co vláda dělá, aby se při pádu ekonomiky ochránili před ztrátou.

 Tiskárna jede naplno

V souvisejícím rozhovoru vydavatel časopisu Trends, Gerald Celente, uvedl, že FED právě tiskne peníze ve větším měřítku, aby udržel závislou měnu stále v provozu. Centrální banky uměle posilují ekonomiku, která je na pokraji další velké recese.

Nově tištěné peníze jsou pokusem povzbudit více utrácení, ale příjmy nedosahují takové úrovně a zadlužení spotřebitelů se stále zvyšuje. Tisk peněz je jediným životaschopným řešením, protože neexistují žádná omezení.

Závěr

V příštím ekonomickém kolapsu bude volba pro ochranu vlastního kapitálu zlato nebo kryptoměny. Mladší generace, která příliš nedůvěřuje vládě a bankovnímu systému jistě zvolí Bitcoin jako uchovatel hodnoty.

Co číst dále

[Polední zprávy] • Homeland Security považuje krypto za problém • Estonská firma vyvíjí kvantově odolný blockchain • a další novinky

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Stanislav H. Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Stanislav H.
Host
Stanislav H.

Ron Paul dle svého republikánského politického kompasu z podstaty svého zaměření proti FEDu a daňové politice nemůže říci proti BTC nic negativního. Krypto dobře zapadá do jeho libertariánského smýšlení a kritiky akciového trhu. Je sice dobré, že máme na „své straně“ starého dědečka, co se z gynekologa vyškrábal až do kongresu, ale nesmí se to přehánět. Z různých informací, scénářů a zkušeností je bohužel známo, že BTC není uchovatel hodnoty, ale spekulativní aktivum. Na toto téma bylo vypracováno celosvětově obrovské množství analýz a leč se to špatně poslouchá, BTC nás nezachrání v době krize, kdy jdou všechny trhy dolů a… Číst vice »