Příští ekonomický pád bude zahrnovat nákup krypta – tvrdí Ron Paul

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

V letošním roce byla věnována velká pozornost bankovnímu systému, protože bojuje o udržení hospodářství nad vodou. Bývalý kongresman, Ron Paul, se na nedávném summitu rozpovídal o budoucnosti ekonomiky a kryptoměn.

Temná doba pro ekonomiku

V rozhovoru s Naomi Brockwell se bývalý kongresman Spojených států amerických, Ron Paul, rozpovídal o boji mezi vládou a kryptoměnovým průmyslem. Rozpovídal se, že vláda nese veškerou zodpovědnost za ekonomiku a svým jednáním způsobuje recesi.

V rozhovoru dále tvrdil, že hospodářská soutěž je zdravá díky decentralizovaným digitálním aktivům, které to umožňují. Kvůli velkému nedostatku bankovního systému je zde velká odpovědnost za ochranu bohatství.

Ron Paul předpovídá závažný hospodářský krach. Jako první také upozornil na negativní činnost FEDu.

„Není to snadné, doufejme, že trh s kroptoměnami pomůže. Ochrana bohatství se tradičně provádí vlastnictvím věcí. Lidé se budou chtít dostat z dolaru a kupovat aktiva, jako je třeba nemovitost. Někteří lidé zas budou kupovat kryptoměny.“

Dle Paula spořicí a investiční fondy již nejsou oporou díky negativním úrokovým sazbám. Lidé si tak musí být vědomi toho, co vláda dělá, aby se při pádu ekonomiky ochránili před ztrátou.

 Tiskárna jede naplno

V souvisejícím rozhovoru vydavatel časopisu Trends, Gerald Celente, uvedl, že FED právě tiskne peníze ve větším měřítku, aby udržel závislou měnu stále v provozu. Centrální banky uměle posilují ekonomiku, která je na pokraji další velké recese.

Nově tištěné peníze jsou pokusem povzbudit více utrácení, ale příjmy nedosahují takové úrovně a zadlužení spotřebitelů se stále zvyšuje. Tisk peněz je jediným životaschopným řešením, protože neexistují žádná omezení.

Závěr

V příštím ekonomickém kolapsu bude volba pro ochranu vlastního kapitálu zlato nebo kryptoměny. Mladší generace, která příliš nedůvěřuje vládě a bankovnímu systému jistě zvolí Bitcoin jako uchovatel hodnoty.

Co číst dále

[Polední zprávy] • Homeland Security považuje krypto za problém • Estonská firma vyvíjí kvantově odolný blockchain • a další novinky

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Stanislav H.

Ron Paul dle svého republikánského politického kompasu z podstaty svého zaměření proti FEDu a daňové politice nemůže říci proti BTC nic negativního. Krypto dobře zapadá do jeho libertariánského smýšlení a kritiky akciového trhu. Je sice dobré, že máme na “své straně” starého dědečka, co se z gynekologa vyškrábal až do kongresu, ale nesmí se to přehánět. Z různých informací, scénářů a zkušeností je bohužel známo, že BTC není uchovatel hodnoty, ale spekulativní aktivum. Na toto téma bylo vypracováno celosvětově obrovské množství analýz a leč se to špatně poslouchá, BTC nás nezachrání v době krize, kdy jdou všechny trhy dolů a panuje panika. Ideální postup který samozřejmě budou všichni dělat, je BTC prodat, než sebou praští o dno, počkat na statabilizaci trhu a po pečlivé analýze ho nakoupit dole. Informace o tom, že všichni budou v krizi kupovat BTC je směšná, protože víme, jak to dopadá. Přemýšlejte racionálně. Žádné sebelepší zprávy, pozitivní fundament nebo super vzhlížející graf vás nepřipraví na to, co bude zítra, nebo za týden. Žádný CEO s vykřičeným jménem v postavení kryptobose, nebo jen politické loutky netuší, kam se BTC za pár hodin pohne, natož co bude v budoucnu. Jejich kolotočářské výkřiky, nebo typovačky se snahou ovlivnit trh jsou směšné, je hanbou, že některé z webů o kryptu zveřejňuje kdejaký blábol těchto kašparů. I když jsem kongresman, nebo odpadlík toulající se po moři na jachtě, nemusím nutně lidem cpát své ničím nepodložené utopické žvásty ve snaze se zviditelnit.
Na manipulaci trhu tady máme neviditelné velryby a viditelné prezidenty. Když si Donaldí Trumpeta v rámci kryptoměn postěžuje, BTC letí dolů, jakmile šikmovoký medvídek Si Ťin-pching na krypto lehce pozitivně kýchne, BTC jde nahoru. Do tohoto tenisového kryptoutkání chcete dávat své peníze ? V době krize budou oba státy podporovat svou státní měnu (nejen tisknutím) takže jim nějaké BTC bude spíše překážet a podle toho budou směřována jejich vyjádření.
Obchodujte, spekulujte, vydělávejte, ale neposlouchejte manipulátory a různé pseudohvězdy co žijí ve snech a potřebují nahnat nové ovce do svého krypto-ráje.

spot_img