Bitcoin live stream – Fed začal s redukcí QE, jak to ovlivní Bitcoin?

4.3
(6)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Jsem vystudovaný ekonom, který našel zálibu ve slavných dílech autorů jako je Adam Smith, David Ricardo a John Keynes. Téměř čtyři roky se věnuji technické analýze kapitálových trhů, k čemuž jsem později začal komplementárně využívat i fundamentální analýzu. Zaobírám se ovšem i makroekonomii, a především měnovou politikou. Jedná se totiž o zásadní disciplíny, které jsou třeba pro pochopení celého kontextu finančního trhu. Na všechna zmíněná témata už roky pravidelně publikuji. Především se snažím své čtenáře v těchto okruzích vzdělávat a poskytnout jim ucelenou myšlenkovou mapu, jak nad celým finančním světem přemýšlet. Osobně totiž preferuji komplexní znalostní základ, díky kterému může každý účastník trhu minimalizovat případná rizika.

Bitcoin (BTC) nám pořád konsoliduje kolem 61 000 USD. Trh zkrátka není z nějakého důvodu schopen iniciativně pokračovat do vyšších cenových hladin. I přesto, že ušel takový kus cesty. A jak jsem i říkal v dnešní analýze, zdá se, že někdo kolem řečené úrovně ve větších objemech prodává. Vše si vysvětlíme v rámci technické analýzy.

Máme ale za sebou čerstvou a velmi důležitou událost v podobě zasedání Federální rezervní banky. Jak bylo z jejich strany avizováno, skutečně se po dlouhé době rozhodly šlápnout na brzdu. A to v podobě snížení nákupů v rámci kvantitativního uvolňování (QE). Což samozřejmě bude mít pro celý trh nějaké konsekvence. Proto v dnešním streamu budeme věnovat měnové politice hodně času. Všechna témata si tedy zevrubně probereme v pravidelném živém streamu v 19:00 na kanálu Žraloci sobě.

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.3 / 5. Počet hlasujících 6

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: