Bitcoin live stream – dolar stabilní, dluhopisy sílí, obavy z krize stoupají?

0
(0)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Jsem vystudovaný ekonom, který našel zálibu ve slavných dílech autorů jako je Adam Smith, David Ricardo a John Keynes. Téměř čtyři roky se věnuji technické analýze kapitálových trhů, k čemuž jsem později začal komplementárně využívat i fundamentální analýzu. Zaobírám se ovšem i makroekonomii, a především měnovou politikou. Jedná se totiž o zásadní disciplíny, které jsou třeba pro pochopení celého kontextu finančního trhu. Na všechna zmíněná témata už roky pravidelně publikuji. Především se snažím své čtenáře v těchto okruzích vzdělávat a poskytnout jim ucelenou myšlenkovou mapu, jak nad celým finančním světem přemýšlet. Osobně totiž preferuji komplexní znalostní základ, díky kterému může každý účastník trhu minimalizovat případná rizika.

Týden utekl jako voda, takže se uvidíme dnes večer na živém streamu v 19:00 na kanálu Žraloci sobě. Vzhledem k tomu, že Bitcoin se není schopen jakkoliv výrazněji posunout, budeme tentokrát zase více času věnovat makroekonomické rovině. Ovšem technická analýza samozřejmě bude a pokusíme se zhodnoti aktuální stav trhu. Navíc dluhopisový trh pořád sílí a dolarový index nabírá stabilitu, což nám říká, že risk-off sentiment pořád dominuje.

Mimoto bych se chtěl věnovat tématu, které pořád velmi rezonuje a tím je tzv. kvantitativní uvolňování (LSAP). V naši kotlině se o tomto nástroji neustále dokola šíří nesmysly od lidí, kteří problematice vůbec nerozumí, ale mají vliv na dost svých sledovatelů. Proto bych chtěl ve stručnosti vysvětlit, jak LSAP funguje.

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

4 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: