[Týdenní zprávy] Bitcoin, Samsung, Alibaba, Ripple: Vše podstatné v uplynulém týdnu

0
(0)
Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste před novým týdnem přehled všeho důležitého, co se během něj událo, máte možnost. Plus bonus – čerstvá zpráva dne. Vše přehledně a na jednom místě najdete v našich Týdenních zprávách, v CZ jazyce, pouze na kryptomagazin.cz.

Nejnovější přehled trhu:

03. 5. 20 [Přehled trhu+BTC] 10 dní do halvingu – 10 000 USD na dosah!

Doporučujeme přečíst:

Těžaři jako manipulátoři ceny Bitcoinu před halvingem, jak fungují giganti?

Tip: Aktuální ceny kryptoměn můžete sledovat i na Kryptomagazinu – zde

Zprávy 27.04 – 03.05.20

Kryptoměny

Kryptoburzy, banky

Regulace, CBDC

Blockchain, technologie, mining

Mining

TOP 3

Čínský regulátor schválil 224 nových blockchainových podniků

Čínská kancelář Ústřední komise pro otázky kyberprostoru (OCCAC) oznámila, že ve třetím kole blockchainových projektů získalo licenci celkem 224 podniků. Registr schválených firem, využívajících blockchain, zahrnuje také významné technologické firmy Alibaba, Baidu a China Mobile nebo Walmart China a dále firmy, zapojené do zavádění čínské, státem podporované sítě blockchain, jako je China Mobile, China Merchants Bank a Alibaba. 25. dubna Čína oznámila komerční zahájení své dlouho očekávané sítě blockchainových služeb (BSN).

Samsung Galaxy Store zavádí oddělení jen pro Tron dApps

Partnerství mezi společností TRON a technologickým gigantem Samsung přináší další výhody. Populární blockchainová společnost má vyhrazenou sekci v Samsung Galaxy Store, kde najdete aplikace postavené na síti TRON.

Čínské město Ya’an nabízí levnou elektřinu těžařům

Ya’an přispívá 50 % energie (z celkové energie potřebné v bitcoinové síti) těžařům. Ya’an přispívá síti hlavně levnou elektřinou. Ya’an, město v horské oblasti, čeká na období dešťů, s jejich příchodem se chystá uvolnit přebytečnou elektrickou energii, aby „podpořila rozvoj průmyslu blockchain“. Tento krok by mohl těžaře přimět, aby pokračovali v činnosti i přes nižší odměny po halvingu.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Jaroslav

Proc si nekopnout do Ripplu a XRP, ze? Titulek nezklamal: “Prodeje Ripple spadly o 85% za Q1 2020”. Pravda je ale takova, ze 1) objemy XRP – likvidita na vyzadani (on demand liquidity = ODL) pri preshranicnich prevodech STOUPLY o 294% a 2) Ripple snizil mesicni prodej xrp do obehu o 85%, ale ani to bohuzel nelze z titulku poznat. Obe zpravy jsou POZITIVNI :-)))

spot_img