[Týdenní zprávy] Bitcoin opět v centru pozornosti v Číně, Zájem o Bitcoin futures přesáhl 5 mld. USD, Binance, Tether, LTC, XRP, Coinbase

0
(0)
Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste před novým týdnem přehled toho, co se událo, máte možnost. Plus bonus – čerstvá zpráva dne. Vše přehledně a na jednom místě najdete v našich Týdenních zprávách, v CZ jazyce, pouze na kryptomagazin.cz.

Naše aktuální analýzy: BTC/USD, EOS/USD, LTC/USD a ETH/USD, ETC/USD, LTC a LSKBNB/USDTRX/USD,

Tip: Aktuální ceny kryptoměn můžete sledovat i na Kryptomagazinu – zde

Náš aktuální přehled trhu: 

[Přehled trhu] 15.02. [BTC] +0,5% [LTC] +3,1% [NEO] +1,8% Klidný Valentýn na kryptoměnach vystřídá rušný víkend?

[Přehled trhu] 14.02. [BTC] -0,63% [ETH] +5,76% [CHZ] +50% [XRP] +19,37% Všechny oči jsou na ETH a XRP

Zprávy 10.02 – 16.02.20

Kryptoměny

Mining

Kryptoburzy

Regulace, státní kryptoměny

Blockchain, technologie

Zpráva týdne:

Poloniex vymazal 12 minut obchodování kvůli bugu

Kryptoburza Poloniex dnes v sérii tweetů potvrdila, že vymazala 12 minut obchodní historie v reakci na softwarový problém, který způsobil, že se mnoho obchodů provedlo „chybně“. Burza Poloniex situaci vyřešila takto: vymazala veškeré obchody, uskutečněné mezi 17:53 UTC a 18:05 UTC poté, co její automatické audity zjistily problém. Společnost také zrušila veškeré čekající výběry a každý dotčený zákazník byl o tom informován e-mailem.

Payne: Mileniálové milují Bitcoin, Wall Street bude taky

Bitcoin (BTC) letos vzrostl o více než 50 % a tak mainstreamová média také mění svůj pohled. Charles Payne nedávno řekl, že i velcí investoři z Wall Street, nejen technologicky důvtipní mileniálové, skončí tak, že budou kryptoměny milovat. „Mileniálové milují kryptoměny a mám podezření, že jednoho dne bude také Wall Street,“ řekl Payne. Podle průzkumu je u mileniálů trojnásobně větší pravděpodobnost, že si zakoupí BTC, než u generace X.

Novinky:

Coinbase Pro spouští funkci obchodování na páku

Americká burza Coinbase Pro začala podporovat obchodování na páku. Její vybraní zákazníci mohou nyní používat 3násobnou obchodní marži.

Bitcoin překoná Dow Jones v závodech o 40 000, tvrdí Tom Lee

Známý stratég, Tom Lee z Fundstrat Advisors, prohlásil během relace CNBC další zajímavou cenovou predikci pro Bitcoin. Srovnával index Dow Jones, který je nejznámějším indikátorem amerického akciového trhu s Bitcoinem. Dow Jones je aktuálně na úrovni přes 29 200, což je velmi blízko jeho historického maxima. Lee si však myslí, že pokud jde o útok na 40 000, Bitcoin ho předčí. Tom Lee se nedávno zviditelnil i tvrzením, že Bitcoin může v létě 2020 atakovat hodnotu 27 tisíc dolarů. Bitcoin úspěšně překonal 200denní klouzavý průměr (200m) a když se to tak stalo v minulosti, v průměru předvedl růst na ceně o téměř 200 %.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Pablo

V tom titulku “Zájem o Bitcoin futures přesáhl 5 mil. USD” by asi mělo bejt “mld.” místo “mil.”, ne? … 5 melounů nic není…

spot_img