[Týdenní zprávy] Bitcoin opět v centru pozornosti v Číně, Zájem o Bitcoin futures přesáhl 5 mld. USD, Binance, Tether, LTC, XRP, Coinbase

Zprávy a souhrny

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste před novým týdnem přehled toho, co se událo, máte možnost. Plus bonus – čerstvá zpráva dne. Vše přehledně a na jednom místě najdete v našich Týdenních zprávách, v CZ jazyce, pouze na kryptomagazin.cz.

Naše aktuální analýzy: BTC/USD, EOS/USD, LTC/USD a ETH/USD, ETC/USD, LTC a LSKBNB/USDTRX/USD,

Tip: Aktuální ceny kryptoměn můžete sledovat i na Kryptomagazinu – zde

Náš aktuální přehled trhu: 

[Přehled trhu] 15.02. [BTC] +0,5% [LTC] +3,1% [NEO] +1,8% Klidný Valentýn na kryptoměnach vystřídá rušný víkend?

[Přehled trhu] 14.02. [BTC] -0,63% [ETH] +5,76% [CHZ] +50% [XRP] +19,37% Všechny oči jsou na ETH a XRP

Zprávy 10.02 – 16.02.20

Kryptoměny

Mining

Kryptoburzy

Regulace, státní kryptoměny

Blockchain, technologie

Zpráva týdne:

Poloniex vymazal 12 minut obchodování kvůli bugu

Kryptoburza Poloniex dnes v sérii tweetů potvrdila, že vymazala 12 minut obchodní historie v reakci na softwarový problém, který způsobil, že se mnoho obchodů provedlo „chybně“. Burza Poloniex situaci vyřešila takto: vymazala veškeré obchody, uskutečněné mezi 17:53 UTC a 18:05 UTC poté, co její automatické audity zjistily problém. Společnost také zrušila veškeré čekající výběry a každý dotčený zákazník byl o tom informován e-mailem.

Payne: Mileniálové milují Bitcoin, Wall Street bude taky

Bitcoin (BTC) letos vzrostl o více než 50 % a tak mainstreamová média také mění svůj pohled. Charles Payne nedávno řekl, že i velcí investoři z Wall Street, nejen technologicky důvtipní mileniálové, skončí tak, že budou kryptoměny milovat. „Mileniálové milují kryptoměny a mám podezření, že jednoho dne bude také Wall Street,“ řekl Payne. Podle průzkumu je u mileniálů trojnásobně větší pravděpodobnost, že si zakoupí BTC, než u generace X.

Novinky:

Coinbase Pro spouští funkci obchodování na páku

Americká burza Coinbase Pro začala podporovat obchodování na páku. Její vybraní zákazníci mohou nyní používat 3násobnou obchodní marži.

Bitcoin překoná Dow Jones v závodech o 40 000, tvrdí Tom Lee

Známý stratég, Tom Lee z Fundstrat Advisors, prohlásil během relace CNBC další zajímavou cenovou predikci pro Bitcoin. Srovnával index Dow Jones, který je nejznámějším indikátorem amerického akciového trhu s Bitcoinem. Dow Jones je aktuálně na úrovni přes 29 200, což je velmi blízko jeho historického maxima. Lee si však myslí, že pokud jde o útok na 40 000, Bitcoin ho předčí. Tom Lee se nedávno zviditelnil i tvrzením, že Bitcoin může v létě 2020 atakovat hodnotu 27 tisíc dolarů. Bitcoin úspěšně překonal 200denní klouzavý průměr (200m) a když se to tak stalo v minulosti, v průměru předvedl růst na ceně o téměř 200 %.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: