Stále přijímáme, uvedla ukrajinská krypto firma uprostřed propadů a války

0
(0)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Ukrajinská blockchainová společnost oznamuje, že stále přijímá zaměstnance. Navzdory nepřízni osudu, uprostřed poklesu trhu, možné krize a války.

Stále přijímáme

Dle úterního oznámení Coinbase snižuje počet zaměstnanců asi o 18 % kvůli začínající ekonomické recesi. S podobnými kroky přišla také řada dalších platforem, jako je Gemini, BlockFi, Crypto.com či Robinhood. Existují však i společnosti, které tento poraženecký postoj neprosazují.

Sergey Vasylchuk, generální ředitel decentralizovaného poskytovatele stakingové platformy Everstake se sídlem na Ukrajině, řekl, že společnost i nadále přijímá kryptoprofesionály uprostřed poklesu trhu a pokračujícího válečného konfliktu v zemi.

Vasylčuk uvedl, že Everstake najala 30 lidí od začátku ruské války proti Ukrajině v únoru. Firma má stále k dispozici více než 10 pozic v marketingu a vývoji. CEO uvedl:

Je mi velmi líto, když slyším, že mnoho našich kolegů krypto společností je nuceno propouštět lidi nebo alespoň zmrazit jejich najímání, dokud budou medvědi na trhu kralovat. Navzdory tomu @everstake_pool nikoho nepropouští. A je k tomu dobrý důvod.”

Připraven je i fond

Podle generálního ředitele Everstake nikoho nepropouští a připravila na horší časy „speciální fond.“ Bez zmínky o konkrétní výši fondu má posloužit v případě medvědího trhu.

Důležitou součástí podnikání je posouzení a řešení všech potenciálních rizik,” řekl Vasylčuk.

Nyní říká, že si nemohli pomoct, ale očekávají další propady. Proč?

..Jednoduše proto, že řízení rizik diktuje, že se vždy musí očekávat, že věci půjdou na jih.”

Generální ředitel Everstake naznačil, že část této přípravy byla způsobena možností, že ruské síly napadnou Ukrajinu. Vasylčuk uvádí, že podobná opatření přijatá pro případ poklesu trhu umožnila firmě Everstake vyhnout se propuštění zaměstnanců a proměnit krizi v příležitost.

„..I když musím přiznat, že jsme podcenili rizika Terry,“ dodal.

Závěr

Mnoho firem působících v kryptoprostoru ze Spojených států a z celého světa hlásilo propouštějí. Jedna krypto společnost z Ukrajiny však nadále přijímá, a to navzdory bear marketu i faktu, že Ukrajinu vojensky napadlo sousední Rusko.

 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img