Bitcoin live stream – tapering QE je blízko, ustojí to Bitcoin?

3.7
(3)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Jsem vystudovaný ekonom, který se již tři roky věnuje technické analýze kapitálových trhů. Přes dva roky publikuji na několika portálech, a to nejenom technickou analýzu, ale i populárně-naučné články a jednoduché makroekonomické analýzy. Studiu ekonomie se nadále věnuji ve volném čase a našel jsem zálibu ve slavných dílech Adama Smitha, Davida Ricarda a Johna Keynese. Mimo ekonomie je mým koníčkem též politická filozofie a historie.

Další týden je za námi, což znamená pravidelný živý stream v 19:00 na kanálu Žraloci sobě. Kromě technické analýzy na Bitcoin (BTC) se budeme věnovat i zlatu, dolarovému indexu a krátcé i akciovým indexům. Jak jsem v pondělní analýze avizoval, v dnešním vysílání bych se chtěl věnovat i tématu snižování nákupů v rámci kvantitativního uvolňování.

Předseda Federální rezervní banky téměř explicitně řekl, že dojde k „tapering in buying assets“. Což volně přeloženo znamená, že z jejich strany dojde k zúžení nákupů aktiv. Finanční trhy si na tyto drogy samozřejmě přivykly, takže je racionální předpokládat, že jakmile drogy dojdou, přijdou i abstinenční příznaky.

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.7 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: