Bitcoin live stream – Fed utáhne kvantitativní uvolňování, jak může reagovat Bitcoin?

2.4
(5)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Šéfredaktor, vystudovaný ekonom, který našel zálibu ve slavných dílech autorů jako jsou Adam Smith, David Ricardo a John Keynes. Více jak čtyři roky se věnuji technické analýze kapitálových trhů, k čemuž jsem později začal komplementárně využívat fundamentální analýzu. Zaobírám se makroekonomii, a především měnovou politikou. Jedná se totiž o zásadní disciplíny, které jsou třeba pro pochopení celého kontextu finančního trhu. Na všechna zmíněná témata už roky pravidelně publikuji. Především se snažím své čtenáře v těchto okruzích vzdělávat a poskytnout jim ucelenou myšlenkovou mapu, jak nad celým finančním světem přemýšlet. Osobně totiž preferuji komplexní znalostní základ, díky kterému může každý účastník trhu minimalizovat případná rizika.

Uběhl nám další týden, což znamená další živý strem v 19:00 na kanálu Žraloci sobě. Kromě technické analýza na Bitcoin (BTC) bude dnešním hlavním tématem plánované snižování nákupů v rámci kvantitatinvího uvolňování ze strany Federální rezervní banky. Minulý víkend jsem právě na toto téma vydal relativně rozsáhly článek, takže jsem se trefil do aktuální doby.

Budeme se bavit o možných důsledcích pro Bitcoin a potažmo pro ostatní finanční trhy. Kromě Bitcoin se tedy podíváme i na ostatní trhy. Na akciích začíná růst napětí a volatilita. Zlato mělo naopak velmi úspěšný minulý týden. Americký dolar a dluhopisové ETF se pořád drží. Je toho zkrátka hodně, co lze řešit.

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 2.4 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
[ue_partner_posts title="Články našich partnerů" count=2 layout=strip-post-list]

Reklama: