Bitcoin live stream – Bitcoin má po dalším propadu, začínají být trhy nervózní?

5
(2)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Jsem vystudovaný ekonom, který našel zálibu ve slavných dílech autorů jako je Adam Smith, David Ricardo a John Keynes. Téměř čtyři roky se věnuji technické analýze kapitálových trhů, k čemuž jsem později začal komplementárně využívat i fundamentální analýzu. Zaobírám se ovšem i makroekonomii, a především měnovou politikou. Jedná se totiž o zásadní disciplíny, které jsou třeba pro pochopení celého kontextu finančního trhu. Na všechna zmíněná témata už roky pravidelně publikuji. Především se snažím své čtenáře v těchto okruzích vzdělávat a poskytnout jim ucelenou myšlenkovou mapu, jak nad celým finančním světem přemýšlet. Osobně totiž preferuji komplexní znalostní základ, díky kterému může každý účastník trhu minimalizovat případná rizika.

Bitcoin (BTC) má po dalším propadu, díky čemuž jsme asi ztratili supportní pásmo. Leč kolem poledne již došlo k nějakému pullbacku, Bitcoin tudíž konsoliduje v blízkosti 61 000 USD. Je tu tedy zřejmá snaha o znovudobytí uvedeného pásma. Nyní bychom ale měli sledovat i jiné trhy, především dluhopisové ETF, dolarový index a akciové indexy.

Risk-off prostředí totiž v posledních dnech začalo sílit. A dovolil bych si tvrdit, že to je důvod pro ten poslední pád na BTC. Pokud se tedy finanční trhy neuklidní, Bitcoin může mít problém. Mimo jiné se blíží tolik očekávaná schůze Federální rezervní banky. Tudíž je rozumné si v dnešním streamu měnovou politiku rozebrat. Všechna témata si tedy zevrubně probereme v pravidelném živém streamu v 19:00 na kanálu Žraloci sobě.

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
kubik

Okolo 60t se to muze mrcasit delsi dobu,stejne ale pujdeme k 83t,primo nebo oklikou,zvratit by to mohla nejaka cerna labut,ale to je malo pravdepodobne

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: