04.07.21 Video analýza Bitcoinu (BTC), Altcoin Indexu, zlata a DXY – je možné, že je 30 000 USD dno?

0
(0)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Jsem vystudovaný ekonom, který našel zálibu ve slavných dílech autorů jako je Adam Smith, David Ricardo a John Keynes. Téměř čtyři roky se věnuji technické analýze kapitálových trhů, k čemuž jsem později začal komplementárně využívat i fundamentální analýzu. Zaobírám se ovšem i makroekonomii, a především měnovou politikou. Jedná se totiž o zásadní disciplíny, které jsou třeba pro pochopení celého kontextu finančního trhu. Na všechna zmíněná témata už roky pravidelně publikuji. Především se snažím své čtenáře v těchto okruzích vzdělávat a poskytnout jim ucelenou myšlenkovou mapu, jak nad celým finančním světem přemýšlet. Osobně totiž preferuji komplexní znalostní základ, díky kterému může každý účastník trhu minimalizovat případná rizika.

Jak bylo řečeno v dřívějších textových analýzách BTC na kryptomagazínu, na měsíčním grafu se potvrdila trojsvíčková medvědí formace Evening Star Doji. Samotné potvrzení neimplikuje, že Bitcoin atomaticky zareaguje výprodejem. Jedná se o měsíční graf, takže Bitcoin může signál zanechat bez odezvy i několik týdnů.

Není ani zajištěno, že vůbec na signál zareaguje. Jedná se ovšem o důležité riziko. Dále jsme oprášili grafy s dolarovým indexem, který má za sebou dosti úspěšný měsíc. Pokud dolarový index bude i nadále posilovat, rostoucí risk off prostředí není pro Bitcoin dobré. Dále jsme se podívali na zlato a altcoinový index.

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

5 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: