[Týdenní zprávy] Bitcoin, Ripple, Binance: Souhrn týdne, který nemůžete přeskočit

0
(0)
Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett
Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste před novým týdnem přehled všeho důležitého, co se během něj událo, máte možnost. Plus bonus – čerstvá zpráva dne. Vše přehledně a na jednom místě najdete v našich Týdenních zprávách, v CZ jazyce, pouze na kryptomagazin.cz.

Doporučujeme přečíst: Tři důvody proč Bitcoin spadl takřka o 2000 USD prěd Halvingem

Tip: Aktuální ceny kryptoměn můžete sledovat i na Kryptomagazinu – zde

Zprávy 04.05 – 10.05.20

Kryptoměny

Kryptoburzy, banky

Blockchain, technologie, zajímavosti

Regulace, CBDC

TOP 3 týdne

Transakční poplatky na BTC jsou na 10m high

Průměrný transakční poplatek v bitcoinové síti vyskočil na 10m high před halvingem, protože poptávka po transakcích v síti se zvyšuje. Podle údajů z BitInfoCharts se průměrné transakční poplatky v bitcoinové síti 30. dubna zvýšily na 2,94 USD, což je úroveň, která nebyla vidět od července 2019. V lednu letošního roku byl průměrný transakční poplatek 0,29 USD, podle údajů ze stejného zdroje.

Tip: Pokud ještě nemáte účet na Binance, můžete nás podpořit registrací pod našim odkazem ZDE.

Komunita okolo TONU spustila iniciativu Free TON Blockchain

Komunita Free TON, nezávislá skupina vývojářů softwaru, validátorů a uživatelů, spustila 7. května iniciativu „Free TON Blockchain“. Blockchain je založen na Telegram Open Network, blockchain původně vytvořený pro aplikaci Messenger Telegram. Komunita TON již dříve prohlásila, že síť uvolní, a to navzdory dlouhodobému právnímu sporu Telegramu s Komisí pro cenné papíry a burzou Spojených států a neustálému úsilí regulátorů blokovat spuštění sítě. Podle oznámení sdíleného TON Labs bude spuštěna iniciativa Free TON Blockchain spolu s bezplatnými tokeny „TON“, které budou distribuovány uživatelům.

Obchodování na burze Binance dosáhlo nových historických rekordů!

Zhao známý také pod zkratkou “CZ” informoval, že burza zaznamenala za posledních 24 hodin objem obchodování ve výši 11 miliard dolarů, což je nový historický rekord. Toto číslo převýšilo i hodnoty ze začátku roku 2018, kdy vrcholil předchozí krypto bullrun.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img