Bitcoin live stream – rozhodnutí Fedu se blíží, korekce nebo bear market?

3.8
(4)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Šéfredaktor, vystudovaný ekonom, který našel zálibu ve slavných dílech autorů jako jsou Adam Smith, David Ricardo a John Keynes. Více jak čtyři roky se věnuji technické analýze kapitálových trhů, k čemuž jsem později začal komplementárně využívat fundamentální analýzu. Zaobírám se makroekonomii, a především měnovou politikou. Jedná se totiž o zásadní disciplíny, které jsou třeba pro pochopení celého kontextu finančního trhu. Na všechna zmíněná témata už roky pravidelně publikuji. Především se snažím své čtenáře v těchto okruzích vzdělávat a poskytnout jim ucelenou myšlenkovou mapu, jak nad celým finančním světem přemýšlet. Osobně totiž preferuji komplexní znalostní základ, díky kterému může každý účastník trhu minimalizovat případná rizika.

Máme za sebou další týden, což znamená pravidelný živý stream v 19:00 na kanálu Žraloci sobě. Kromě technické analýzy na Bitcoin (BTC) se budeme věnovat i zlatu, dolarovému indexu, altcoinovému indexu a lehce i akciovým indexům. Dnešní stream tedy bude vážně nabitý.

Kromě toho bych se chtěl věnovat jednomu makroekonomickému fundamentu a tím je tzv. commodity price index. Uvedený index je totiž na historických minimech, což v historii bývalo předzvěstí hlubokých krizí. Krátce si i shrneme blížící se událost v podobě zasedání FOMC, kde by se mělo rozhodnout o budoucí měnové politice.

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.8 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

5 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Vlastimil

Velký kluci si nechutně hrajou v trianglu, a pak si vyberou zisky. Malí kluci radši nic nechytejte 🙂

Vlastimil
Hodnocení článku :
     

Super stream! Dobře jsi zhodnotil, tzv. guru, jak si se*ou do huby 🙂 a celý trh, jak se hádá.

Vlastimil

Asi bude ještě nějaký dojezd, jestli bylo větší sell volume. Doufám, že se nedostaneme přes 47,5K a tím pádem by mohl být držkopád. Současný pattern nahoru by mohl selhat a zlomit ho!

Tomek

Vlastimile ty jsi na nějakých speedech ne? Kolik komentářů/s zvládneš? =)

Vlastimil

Ne jen jsem to nekomentoval na youtube, tak to beru jako chat zde 🙂

Reklama: