Bitcoin live stream – nová ropná krize, Fed potvrzuje zvýšení sazeb

4
(4)
Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Šéfredaktor, vystudovaný ekonom, který našel zálibu v teoretické a investiční ekonomii. Zabývám se i technickou a fundamentální analýzou. Na webu mám na starost hlavně tvorbu analýz, vzdělávacího obsahu, zadávání úkolů a novinek. Téměř vše, co na Kryptomagazinu vyjde, mi projde pod rukama. Především se snažím, abychom čtenáře v klíčových investičních okruzích vzdělávali.

Bitcoin (BTC) se od konce ledna pořád dobře drží a dokonce nám graf nabízí jistou možnost toho, že kolem 37 000 USD dochází k akumulaci. To si ovšem dostatečně vysvětlíme v jednotlivých grafech. Nás by ale neměl zajímat jenom Bitcoin. Podíváme se i na akciové trhy, některé měnové páry a hlavně si zhodnotíme trh s ropou.

Jak totiž napovídá titulek dnešního streamu, svět je na hraně nové ropné krize díky tzv. ropným šokům. Kromě toho trochu zapadlo, že Jerome Powell měl tento týden slyšení před kongresem, kde potvrdil březnové zvýšení sazeb a zároveň existuje možnost, že zvýšení bude o něco vyšší, než se počítalo. To vše dnes v pravidelném živém streamu v 19:00 na kanálu Žraloci sobě.

Týdenní graf trhu s ropou
Týdenní graf trhu s ropou

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img