27.06.21 Video analýza Bitcoinu (BTC), Altcoin Indexu a zlata – potvrdí měsíční close Evening Star Doji?

0
(0)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Jsem vystudovaný ekonom, který našel zálibu ve slavných dílech autorů jako je Adam Smith, David Ricardo a John Keynes. Téměř čtyři roky se věnuji technické analýze kapitálových trhů, k čemuž jsem později začal komplementárně využívat i fundamentální analýzu. Zaobírám se ovšem i makroekonomii, a především měnovou politikou. Jedná se totiž o zásadní disciplíny, které jsou třeba pro pochopení celého kontextu finančního trhu. Na všechna zmíněná témata už roky pravidelně publikuji. Především se snažím své čtenáře v těchto okruzích vzdělávat a poskytnout jim ucelenou myšlenkovou mapu, jak nad celým finančním světem přemýšlet. Osobně totiž preferuji komplexní znalostní základ, díky kterému může každý účastník trhu minimalizovat případná rizika.

Bitcoin (BTC) není stále schopen učinit nějaký významnější krok, takže se i v těchto chvílích zdržujeme v blízkosti klíčových 30 000 USD. Medvědi jsou jednoznačně aktivnější a daří se jim cenu držet přizemi, ale býci jsou na oplátku opakovaně odolávat při pokusech o průlom klíčového supportu. Blíží se ovšem měsíční close a my nesmíme zapomínat, že na měsíčním grafu máme trojsvíčkovou medvědí formaci Evening Star Doji. Pokud bude červnové close pod 37 000 USD, formace se potvrdí.

YouTube video

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Petr 2
Hodnocení článku :
     

No ono to přestává mít silu se vubec přiblížit k 35k a to je mazec.
Pokud se tam nedostanem v pon nebo úterý, nooooo může být překvapení .
Ale asi je to vedeno opravdu dolů k lepším nákupům .
No otázka je jestli se budem plácat a nebo poté vystřelíme nahoru ta pružina je totiž stlačena brutálně.

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: