26.09.21 Video analýza: Bitcoin (BTC), SPX, TLT a DXY – čínský ban jako precedens?

5
(6)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Jsem vystudovaný ekonom, který našel zálibu ve slavných dílech autorů jako je Adam Smith, David Ricardo a John Keynes. Téměř čtyři roky se věnuji technické analýze kapitálových trhů, k čemuž jsem později začal komplementárně využívat i fundamentální analýzu. Zaobírám se ovšem i makroekonomii, a především měnovou politikou. Jedná se totiž o zásadní disciplíny, které jsou třeba pro pochopení celého kontextu finančního trhu. Na všechna zmíněná témata už roky pravidelně publikuji. Především se snažím své čtenáře v těchto okruzích vzdělávat a poskytnout jim ucelenou myšlenkovou mapu, jak nad celým finančním světem přemýšlet. Osobně totiž preferuji komplexní znalostní základ, díky kterému může každý účastník trhu minimalizovat případná rizika.

Tenhle týden byl opravdu bohatý, co se týče důležitých událostí a cenového vývoje. Proběhla schůze FOMC a dalších významných centrálních bank. A pak přišla zpráva, že Čínská lidová banka defakto zakazuje transakce v kryptu. Price action bylo na trzích vcelku bohaté a hlavně Bitcoin se někam posunul. Bohužel týdenní svíce nevypadá vůbec dobře. Což má samozřejmě vliv na budoucí tržní vývoj.

YouTube video

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 6

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Tomáš

Tady si myslím, že zákaz krypto v Číně je velmi pozitivní, protože
a) není dobře aby těžbu ovládal někdo jako čína
b) hysterie, že by číňani přelili juany do krypta (btc) kvůli tomu co tam teď developeři
předvádějí bude tím pravým důvodem (můj ničím nepodložený názor) a to je velmi pozitivní, protože to je proč btc vznikl Tom2

Mimochodem pokud by čínská vláda nechala Evergrande padnout má u mě velké plus
(předpokládám, že jej jím můj + uplně u pr….)

pietro

Velmi výstižné… 🙂

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: