21.03.21 Nová video analýza BTC/USD – Budou banky nuceny z trhu vysát likviditu?

4.7
(18)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Jsem čerstvě vystudovaný ekonom, který se již tři roky věnuje technické analýze kapitálových trhů. Přes dva roky publikuji na několika portálech, a to nejenom technickou analýzu, ale i populárně-naučné články a jednoduché makroekonomické analýzy. Studiu ekonomie se nadále věnuji ve volném čase a našel jsem zálibu ve slavných dílech Adama Smitha, Davida Ricarda a Johna Keynese. Mimo ekonomie je mým koníčkem též politická filozofie a historie.

V rámci pravidelné video analýzy se nejvíce zaměříme na trh s Bitcoinem, který si rozebereme zevrubně. Kromě dluhopisů, dolarového a akciového indexu dáme krátký prostor i ropnému trhu, kde se ke konci týdne odehrál nevídaný dump. Na úvod si však rozebereme poslední schůzi Federální rezervní banky a vysvětlíme si tzv. SLR pravidlo, které ve veřejném prostoru aktuálně velmi rezonuje. Proč? Protože hrozí, že budou banky nuceny stáhnout z trhu větší objem likvidity.

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.7 / 5. Počet hlasujících 18

Buď první kdo článek ohodnotí

4 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: