05.09.21 Video analýza: Bitcoin (BTC), Altcoin Index a DXY – změní se s jinou měnovou politikou logika trhu?

2
(4)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Jsem vystudovaný ekonom, který našel zálibu ve slavných dílech autorů jako je Adam Smith, David Ricardo a John Keynes. Téměř čtyři roky se věnuji technické analýze kapitálových trhů, k čemuž jsem později začal komplementárně využívat i fundamentální analýzu. Zaobírám se ovšem i makroekonomii, a především měnovou politikou. Jedná se totiž o zásadní disciplíny, které jsou třeba pro pochopení celého kontextu finančního trhu. Na všechna zmíněná témata už roky pravidelně publikuji. Především se snažím své čtenáře v těchto okruzích vzdělávat a poskytnout jim ucelenou myšlenkovou mapu, jak nad celým finančním světem přemýšlet. Osobně totiž preferuji komplexní znalostní základ, díky kterému může každý účastník trhu minimalizovat případná rizika.

V dnešní pravidelné video analýze jsem na úvod krátce vysvětlil „logiku“ trhu, která již nějakou dobu platí. Vzhledem k tomu, že Federální rezervní banka chystá opouštění od agresivní stimulační politiky, tahle logika by již časem neměla mít opodstatnění. Dále jsem navázal technickou analýzou na Bitcoin (BTC), kde zrovna týdenní graf vypadá dobře. Nicméně z denního grafu vyplývá, že alespoň korekce by měla přijít. Pak jsme se krátce podívali na Altcoin Index, Shitcoin Index a DXY.

YouTube video

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 2 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: