05.09.21 Video analýza: Bitcoin (BTC), Altcoin Index a DXY – změní se s jinou měnovou politikou logika trhu?

2
(4)
Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Šéfredaktor, vystudovaný ekonom, který našel zálibu v teoretické a investiční ekonomii. Zabývám se i technickou a fundamentální analýzou. Na webu mám na starost hlavně tvorbu analýz, vzdělávacího obsahu, zadávání úkolů a novinek. Téměř vše, co na Kryptomagazinu vyjde, mi projde pod rukama. Především se snažím, abychom čtenáře v klíčových investičních okruzích vzdělávali.

V dnešní pravidelné video analýze jsem na úvod krátce vysvětlil „logiku“ trhu, která již nějakou dobu platí. Vzhledem k tomu, že Federální rezervní banka chystá opouštění od agresivní stimulační politiky, tahle logika by již časem neměla mít opodstatnění. Dále jsem navázal technickou analýzou na Bitcoin (BTC), kde zrovna týdenní graf vypadá dobře. Nicméně z denního grafu vyplývá, že alespoň korekce by měla přijít. Pak jsme se krátce podívali na Altcoin Index, Shitcoin Index a DXY.

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 2 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img