05.09.21 Video analýza: Bitcoin (BTC), Altcoin Index a DXY – změní se s jinou měnovou politikou logika trhu?

2
(4)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Ing. Jaroslav Jarolím
Jsem vystudovaný ekonom, který se již tři roky věnuje technické analýze kapitálových trhů. Přes dva roky publikuji na několika portálech, a to nejenom technickou analýzu, ale i populárně-naučné články a jednoduché makroekonomické analýzy. Studiu ekonomie se nadále věnuji ve volném čase a našel jsem zálibu ve slavných dílech Adama Smitha, Davida Ricarda a Johna Keynese. Mimo ekonomie je mým koníčkem též politická filozofie a historie.

V dnešní pravidelné video analýze jsem na úvod krátce vysvětlil „logiku“ trhu, která již nějakou dobu platí. Vzhledem k tomu, že Federální rezervní banka chystá opouštění od agresivní stimulační politiky, tahle logika by již časem neměla mít opodstatnění. Dále jsem navázal technickou analýzou na Bitcoin (BTC), kde zrovna týdenní graf vypadá dobře. Nicméně z denního grafu vyplývá, že alespoň korekce by měla přijít. Pak jsme se krátce podívali na Altcoin Index, Shitcoin Index a DXY.

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 2 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: