02.08.20 Bitcoin a Ethereum – Týdenní přehled zpráv aneb co podstatného se událo minulý týden

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Miliony dolarů v BTC přesunuty mezi kryptoburzami • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Obchodník varuje před medvědím trhem a propadem cen krpytoměn • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě.  TRHY Kryptotrhy následovaly zlato a Wall...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste před novým týdnem přehled všeho důležitého, co se událo, máte možnost. Vše přehledně a na jednom místě najdete v našich Týdenních zprávách, v CZ jazyce, pouze na kryptomagazin.cz.

Zprávy 27.07.20 – 02.08.20

Aktuální ceny kryptoměn můžete sledovat na KMC.

Kryptoměny

Kryptoburzy, banky, firmy

DeFi

Blockchain, tech

CBDC

Mining

TOP týdne:

BTC Futures na BAKKTu dosáhly nového ATH

Objemy obchodů s bitcoinovými futures, které nabízí Bakkt, vykázaly 27. července nový rekord, když dosáhly celkem 11 509 kontraktů. Vzhledem k tomu, že každá smlouva představuje 1 BTC, došlo včera k pohybu zhruba 127 milionů dolarů. Stojí za povšimnutí, že poslední historicky nejvyšší objem obchodování z 19. prosince 2019 má jen 6 312 smluv.

Velká investiční banka doporučuje nyní investovat do BTC místo do zlata

Významná investiční banka Oppenheimer doporučuje nyní investovat do Bitcoinu místo do zlata. Ari Wald, vedoucí technické analýzy v bance, řekl pro CNBC: „Doporučujeme zlato jako způsob, jak se zajistit proti expanzi Fedu. Nicméně poté Wald dodal: „Doporučujeme sice zlato držet, ale myslím, že by bylo vhodné namísto toho vyzdvihnout bitcoiny, které nejsou tak rozšířené.“

Huawei podal žádost o patent na uchovávání dat na blockchainu

Huawei, poskytovatel telekomunikačních zařízení se sídlem v Shenzhenu a prodejce spotřební elektroniky, požádal o nové patenty pro využití blockchainu pro účely skladování dat. Huawei je také součástí technického výboru pro národní standardizaci blockchainu a distribuované účetní technologie.

Tip: Pokud jste dočetli až sem a naše články pro vás mají přínos, zvažte podporu našeho webu třeba prostřednictvím registrace na prověřené kryptoburze Binance prostřednictvím tohoto odkazuMůžete také využít náš referral, který Vám vrátí 10% z poplatků na kryptoburze Binance.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře