[Večerní souhrn článků] • Největší chorvatský řetězec supermarketů nyní přijímá bitcoin • a další články

4.8
(6)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Největší chorvatský řetězec supermarketů nyní přijímá bitcoin

Konzum, největší řetězec supermarketů v Chorvatsku, zavádí platby v kryptoměnách. Společnost to dnes oficiální oznámila na svých stránkách. Pokud tak plánujete v létě vyrazit do Chorvatska, budete tak moci za nákup zaplatit bitcoinem.[1]

Analýzy a trhy

01.12.21 Technická analýza BTC/USD – hodil nám Fed do toho vidle?

Bitcoin (BTC) má za sebou zajímavých 72 hodin. Odehrálo se toho za krátký čas docela dost, ale pořád jsme se bohužel nikam zvlášť technicky neposunuli. Dokud jsme ale stále nad 52 500 USD, je spíše lepší kalkulovat s další růstovou vlnou.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Čínská centrální banka navrhuje monitorovat metaverse a NFT

Čínský zásah proti kryptoměnám se rozšiřuje na metaverse a nezaměnitelné tokeny (NFT), naznačil nedávno jeden z vedoucích pracovníků Čínské lidové banky (PBoC).

Bitcoinová velryba přesunula 875,7 milionů dolarů v Bitcoinu za 0,81 $

Svět mimo oblast kryptoměn opět překvapuje další bitcoinová velryba, která přesunula obrovské množství peněz doslova za pár centů.

Cena akcií Robinhood klesla o 70 %

Cena akcií Robinhood klesla o více než 70 % ze srpnového maxima. Tržní analytici jsou z ceny akcií HOOD značně znepokojeni, pokud bude společnost nadále posilovat svou přítomnost v kryptoměnovém prostoru.

Prezident Bukele žádá Fed, aby přestal tisknout peníze

Nayib Bukele dnes veřejně reagoval na zprávu, která podrobně popisovala komentáře předsedy Federálního rezervního systému Jerome Powella k inflaci. Zajímavé je, že prezident Salvadoru požádal šéfa Fedu, aby přestal tisknout tolik peněz ze vzduchu.

Efektivita bitcoinové sítě se stále zlepšuje

Efektivita vypořádání bitcoinů se zlepšuje, což znamená, že lze poslat větší hodnotu za nižší transakční poplatky. Síť BTC vypořádá v průměru 95 000 amerických dolarů za každý jeden dolar poplatků.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn
Zdroje:

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasujících 6

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: